1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bige Önal davette fena frikik verdi

Bige Önal davette fena frikik verdi

Aras Bulut İynemli ile Necip Memili'nin nikahına katılan Bige Önal muhabirlerin sorularını yanıtlarken rüzgarın esmesi ile elbisesi uçuştu. İç çamaşırı giymediği gözüken Bige Önal fena frikik verdi.

Çukur dizisinin oyuncularından biri olan Necip Memilli'nin nikahına katılan Aras Bulut İynemli ve Bige Önal muhabirlerin sorularını yanıtlarken rüzgarın azizliğine uğradı. Elbisesi açılan Önal'ın iç çamaşırı giymediği görüntülendi.

FRİKİK VERMEKTEN KURTULAMADI

Necip Memili ve Didem Dayıcıoğlu'nun nikah törenine ünlü isimler akın etti. Gecenin sonunda basın mensuplarının karşısına geçen ikiliden Önal, talihsiz bir an yaşadı. Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal ve eski manken Mine Baysan'ın kızı oyuncu Bige Önal, sevgilisiyle basın mensuplarını sorularını yanıtlarken esen rüzgarın azizliğine uğrayarak frikik verdi. Oyuncu, eliyle eteğini kapatmaya çalışsa da görüntülenmekten kurtulamadı.

Bige Önal davette fena frikik verdiBige Önal davette fena frikik verdiBige Önal davette fena frikik verdi

BİGE ÖNAL KİMDİR?

Bige Önal, 1 Şubat 1990 tarihinde İstanbul'da doğdu. Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal'ın kızıdır. Annesi de eski manken Mine Baysan'dır. 9 yaşında iken anne babası boşandı. Özel St Benoit lisesini bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun oldu.

28 Temmuz 2010 tarihinde TRT 1'de oynamaya başlayan "Elde Var Hayat" adlı dizide Bige Önal, Yeliz karakterini canlandırırken dizinin başrollerinde Emre Altuğ ve Rojda Demirer oynadı. Bige Önal son olarak Netflix'de yayınlanan Hakan: Muhafız isimli dizide rol aldı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum