1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Billur Kalkavan'dan skandal sözler: "Türkler cinsel ilişkiye girmiyor"

Billur Kalkavan'dan skandal sözler: "Türkler cinsel ilişkiye girmiyor"

Annelik yorumu ile gündeme gelen Billur Kalkavan çarpıcı açıklamalarıyla yine gündeme geldi. Kalkavan: "Dizilerde hiç öpüşme yok, zaten Türkler cinsel ilişkiye girmiyor" dedi.

Billur Kalkavan'dan skandal sözler:  "Türkler cinsel ilişkiye girmiyor"

Ihlamurlar Altında dizisinde dikkatleri üzerine çeken Billur Kalkavan annelik söylemleri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise "Türkler cinsel ilişkiye girmiyor" bombanın pimini adeta çekti.

"BEN KÖLE DEĞİLİM"

Billur Kalkavan, usta gazeteci Mehmet Ali Birand oğlu Umur Birand'ın YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Kafa Tutanlar programına konuk oldu. Yaptığı çarpıcı açıklamalarla adından söz ettiren Kalkavan, neden dizilerde rol almadığını şu sözlerle anlattı: "Dizileri 180 sayfa olmasından dolayı yapmıyorum. Çünkü evine dönemiyorsun, ben köle değilim ki. Bence oyuncuların köleleştirilmemesi lazım. İlginç bir konuda gelmiyor, hep anne rolü. Ben doktor olamaz mıyım, bir sapık olamaz mıyım? Bizde hiçbir aktörü denemiyorlar. Değişik işler gelmediği için kendimi geliştiremiyorum. Sektör kötüleşiyor, kötü paralar ödüyorlar niye kendimi sıkayım ki?"

Billur Kalkavan'dan skandal sözler:

TÜRKİYE'DE CİNSELLİK GÖSTERİLMİYOR"

Dizilerdeki konuların çok kötü olduğundan bahseden Kalkavan, sözlerine "Dizilerde öpüşme yok, yasak. Mesela biz Türk milleti olarak hiç cinsel ilişkiye girmiyoruz. Bölünerek çoğalıyoruz büyük ihtimal. Çünkü cinsellik konuşulmuyor ve gösterilmiyor bu ülkede. Ama her türlü cinayet, kan, mafya ve pisliğe tamam. Amerika'da bir insan seyrettiği şeyi orada izleyip bırakıyor. Ama bizde o karakteri içine alıyor. Bence gençliğin şifreleri bozuldu. 90'larda doğan arkadaşımın ilişkilerine bakıyorum; entrika var çünkü öyle görüp öyle zannediyorlar. Bu çok fena" diyerek devam etti.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum