1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Brad Pitt ile Jennifer Aniston evleniyor mu?

Brad Pitt ile Jennifer Aniston evleniyor mu?

Brad Pitt ve Jennifer Aniston SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği) sırasında yakınlaşmaları ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çiftin bu yakınlaşmadan sonra gizlice görüştükleri iddia edildi.

Brad Pitt ile Jennifer Aniston evleniyor mu?

Ekran Oyuncuları Birliği sırasında yakınlaşan ve birbirlerine teması olan Brad Pitt ile Jennifer Aniston arasındaki yakınlaşma evlenecekler mi sorusunu akıllara getirdi. İşte Brad Pitt ile Jennifer Aniston'ın yakınlaştığı o fotoğraf..

Brad Pitt ile Jennifer Aniston evleniyor mu?

Aniston'ın Pitt'e dokunduğu anlar ve 56 yaşındaki aktörün onun bileğini tutması kimileri tarafından gizlenen bir ilişkinin objektiflere yansıması kimilerine göre ise yeni bir başlangıcın işareti olarak yorumlandı. Adeta Amerika işi gücü bıraktı onları yeniden evlendirmek için harekete geçti.

Brad Pitt ile Jennifer Aniston evleniyor mu?

İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre; hayranlarının gönlünden geçen gerçek oldu. O günden sonra gizlice görüşen çiftin aşkı alevlendi. Brad Pitt ile Jennifer Aniston'ın Meksika'da yıldırım nikahıyla evlenmeye hazırlandığı iddia edildi.

1998 yılında birlikte olmaya başlayan Pitt ve Aniston, 2000 yılında Malibu’da gizli bir törenle evlenmişti. Çift, 2005’te ayrılma kararı almış ve iki ay sonra da Aniston boşanma davası açmıştı. Çiftin boşanmasında gerekçe olarak, Pitt'in Aniston'u aldatma iddiaları gündeme gelmişti. Ayrılıktan kısa bir süre sonra Brad Pitt ile Mr. and Mrs. Smith filminde birlikte rol aldığı Angelina Jolie'nin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

HABERE YORUM KAT