1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, hangi kanalda, saat kaçta? 7 Nisan 2021 Çarşamba günü hangi maçlar var?

Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, hangi kanalda, saat kaçta? 7 Nisan 2021 Çarşamba günü hangi maçlar var?

Dünya ve ülke futbolunda oynanan maçların hangi kanalda, hangi saatte oynanacağını bilmek isteyen futbolseverler araştırmalarda bulunuyor. Peki Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, hangi kanalda, saat kaçta? 7 Nisan 2021 Çarşamba günü hangi maçlar var? İşte maç programı ve tüm bilgiler...

Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, hangi kanalda, saat kaçta? 7 Nisan 2021 Çarşamba günü hangi maçlar var?

Koronavirüs salgının gölgesinde devam eden futbol heyecanı Türkiye'de olduğu gibi tüm dünyada devam ediyor. Hafta içi devam eden Süper Lig heyecanı ve diğer liglerdeki maçların heyecanını yaşamak için maçları izlemek isteyen futbolseverler maçların hangi kanalda ve saatte yayınlanacağını bilmek istiyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizde...

BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA? 7 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR?

7 Nisan 2021 Çarşamba gününde oynanacak olan maçların saat ve kanal bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

12:05

Sydney FC - Perth Glory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:00

Tokyo - Sapporo
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Yokohama FC - Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Vissel Kobe - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Shimizu S Pulse - Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Tokushima - Vegalta Sendai
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Shonan Bellmar - Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Gamba Osaka - Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00

Ulsan - FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30

Gwangju - Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30

Incheon - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30

Jeju United - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

14:00

OFK Petrovac - Sutjeska
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

14:30

Yenisey - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:30

Tom Tomsk - Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:45

Balestier Khalsa - Geylang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

14:45

Lion City - Albirex Niigata
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

14:45

Tampines - Young Lions
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

14:45

Tanjong Pagar - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

15:00

Elazığspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00

Akron Togliatti - Omsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

Spartak Moskova 2 - Samara
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

Kocaelispor - 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

15:00

Rudar - Jezero
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

15:00

Neman - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Kupası Çeyrek Final
Bilyoner TV

16:00

Gençlerbirliği - BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00

Konyaspor - Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00

Orenburg - FK Chayka
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00

Alania Vladikavkaz - Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00

Titograd - FK Podgorica
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

17:00

FC Vitebsk - BATE Borisov
Belarus Kupası Çeyrek Final
Bilyoner TV

17:45

GFA Rumilly Vallieres - Le Puy
Fransa Kupası
Bilyoner TV

17:45

Sedan - Angers
Fransa Kupası
Bein Sports 4, Bilyoner TV

18:00

Iskra - Zeta
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

18:00

Tekstilshtik - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00

Neftekhimik - Yaroslavl
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00

Dinamo Bryansk - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00

Beşiktaş - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00

Sochi - Lokomotiv Moskova
Rusya Kupası
Bilyoner TV

19:00

Antalyaspor - Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00

Akhmat - Ufa
Rusya Kupası
Bilyoner TV

19:00

Nizhny Novgorod - Veles Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00

Chertanovo - Baltika
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:30

Jahn Regensburg - Werder Bremen
Almanya Kupası DFB Pokal Çeyrek Final
Bilyoner TV

19:45

Canet Roussillon - Boulogne
Fransa Kupası
Bilyoner TV

19:45

Saumur - Toulouse
Fransa Kupası
Bilyoner TV

19:45

Voltigeurs de Chateaubriant - Montpellier
Fransa Kupası
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

19:45

Inter - Sassuolo
İtalya Serie A
Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:45

Juventus - Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports 4, CBC Sport ,Bilyoner TV

20:00

Beerschot - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00

Real Sociedad - Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00

Bayern Münih - PSG
UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Bein Sports 2, CBC Sport

22:00

Porto - Chelsea
UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
Bein Sports 3, cbcsport.tv

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT