1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendi

Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendi

Poyraz Kareyel dizisi ile büyük yankı uyandıran oyuncu Burçin Terzioğlu, spor eğitmeni olan Umut Duygu ile benzer kareler paylaşınca aralarında aşk ortaya çıktı.

Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendi

İlker Kaleli olan ilişkisini bitirdikten sonra uzun süre sessizliğini koruyan Burçin Terzioğlu, sor eğitmeni olan Umut Duygu ile havaalanında görüntülendi.

YENİ İLİŞKİSİNİ İNKAR ETMEDİ

Bir süredir Instagram hesabından spor eğitmeni Umut Duygu ile benzer paylaşımları yaptığı için aşk iddiaları çıkan oyuncu, dün yeni sevgilisiyle Filipinler tatili dönüşü havalimanında görüntülendi. İlişkisi hakkında ilk kez konuşan Burçin Terzioğlu, "Her şey ortada. Kimseyi aldatmıyorum, kimseden de kaçmıyorum. İlişkimiz yeni başladı ve güzel gidiyor" dedi.

AYNI ANLARDA PAYLAŞIM YAPTILAR

Burçin Terzioğlu, Umut Duygu ile aşk yaşamaya başlamış, birlikte Filipinler'e giden ikilinin aynı dakikalarda paylaştıkları fotoğraflar aşkı ortaya çıkarmıştı.

İşte çiftin yan yana geldikleri ilk kare:

Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendiBurçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendiBurçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendi

UMUT DUYGU KİMDİR?

Duygu, 9 Mart 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu. Crossfit, Fitness, Boks, Kickboks ve Functional Training alanlarında eğitim veriyor.

Amerıcan College Of Sport Medıcıne, Amerıcan Councıl On Exercıse kurumlarında eğitim aldı. Burçin Terzioğlu ile birlikte olduğu iddia edilen Duygu'nun oyuncu ile aynı anda Filipinlerde tatilde olduğu öne sürülmüştü. Çiftin sosyal medya hesaplarında aynı anda ve aynı yerde fotoğrafları yer alıyor.

Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni Umut Duygu ilişkisi belgelendi

HABERE YORUM KAT