1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cem Davran Tuvalet Penceresi Sıkışması Sözleriyle Ne Demek İstedi

Cem Davran Tuvalet Penceresi Sıkışması Sözleriyle Ne Demek İstedi

Cem Davran'ın sunuculuğunu yaptığı Altın Kelebek ödül töreninde, yıllar önce rol aldığı Ruhsar Dizisinin müziğini söylemesi üzerine Bu olay bana Tuvalete sıkışmayı anlatıyor ile ne demek istedi. Hande Ataizni'nin Tuvalete sıkışma olayı nedir?

Cem Davran Tuvalet Penceresi Sıkışması Sözleriyle Ne Demek İstedi

Altın Kelebek ödül töreni dün sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Ayça Ayşin Turan ile Cem Davran'ın sunuculuğunu yaptığı gecede birçok olay da yaşandı. Bunlardan biri de Cem Davran'ın yaptığı bir şakaydı. Oyuncu Ayça Ayşin Turan en iyi diziyi sunmak için anons yaparken Ruhsar dizisine gönderme yaptı. O sırada ise Cem Davran'ın söylediği bir cümle magazin gündemine bomba gibi düştü.

 Gecenin sunuculuğunu son dönemin genç oyuncularından Ayça Ayşin Turan’la birlikte gerçekleştiren Cem Davran, Turan’ın Ruhsar dizisinin jenerik şarkısını söylemesi üzerine Cem Davran o dönem dizide partneri olan Hande Ataizi’nin bir gece kulübünün tuvalet camında sıkıştığı görüntülere gönderme yaparak ‘Aklıma tuvalet camı geldi nedense’ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Hande Ataizi de daha sonra tuvalet camı ile ilgili instagram hesabından açıklama yaptı ve Ruhsar'ın ruhuna yakışmadı dedi. Peki neydi bu tuvalet şakası?

1830140_0_1512972691meon1.jpg

TUVALET CAMI ŞAKASI NE? 

Oyuncu Hande Ataizi, 1999 yılı haziran ayında burnundan estetik operasyon geçirmiş ve bandajlı haliyle görüntü vermemek adına Bodrum’da gittiği bir mekanın tuvalet camından çıkmak istedi. Ancak 5-6 metre yükseklikteki tuvalet camından aşağıya atlayamayan Ataizi geri de dönemeyince orada sıkışmış ve gazetecilere yıllarca konuşulacak görüntüleri vermişti.

HABERE YORUM KAT