1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Cem Yılmaz, Reynmen'in kendi yeğeni olup olmadığını açıkladı

Cem Yılmaz, Reynmen'in kendi yeğeni olup olmadığını açıkladı

Cem Yılmaz önceki akşam sevgilisi ve yakın dostları ile Etiler'de görüntülendi ve merak edilen soruları cevapladı. Ünlü komedyen uzun süredir Reynmen'inkendi yeğeni olup olmadığı yönündeki söylentilere de son noktayı koydu.

Cem Yılmaz, Reynmen'in kendi yeğeni olup olmadığını açıkladı

 Uzun süredir sosyal medyada konuşulan "Reynmen, Cem Yılmaz'ın yeğeni mi?" sorusuna ünlü komedyen cevap verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz önceki akşam sevgilisi Defne Samyeli ve yakın dostu Ozan Güven ile Etiler'de görüntülendi. Magazin muhabirleriyle sohbet eden Yılmaz, sosyal medya fenomeni Reynmen'in bir muhabiri darp etmesiyle ilgili sorulara cevap veren Yılmaz, Reynmen ile akraba olmadığını söyledi.

Cem Yılmaz, Reynmen'in kendi yeğeni olup olmadığını açıkladı

Milliyet'in haberine göre; Çıkışta yeni filminin vizyona girmesine az kaldığını söyleyen Cem Yılmaz'a, yeğeni olduğu iddia edilen 'Reynmen' lakaplı YouTuber Yusuf Aktaş'ın, geçtiğimiz günlerde bir magazin muhabirini tokatlayıp darp etmesi soruldu. Ünlü komedyen, "Yeğenim mi? O nereden çıktı! Muhabir arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum" karşılığını verdi.

Cem Yılmaz, Reynmen'in kendi yeğeni olup olmadığını açıkladı

REYNMEN (YUSUF AKTAŞ) KİMDİR?

Yusuf Aktaş Sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü sosyal medya fenomenlerinin başında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir.

İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

Yaşantısını İstanbul Bağcılar’da sürdürmektedir. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından oldukça beğeni ile izlenmektedir. Ve her geçen gün dahada başarılı hale gelmektedir.

Cem Yılmaz, Reynmen'in kendi yeğeni olup olmadığını açıkladı

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ile de arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Bu video Yusuf Aktaş’ın özellikle sosyal medya’da ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne sermiştir. Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüşmüştür. Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etmiştir.

HABERE YORUM KAT