1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cem Yılmaz ve Haluk Levent arasındaki 'vurgun' polemiği büyüyor

Cem Yılmaz ve Haluk Levent arasındaki 'vurgun' polemiği büyüyor

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın uzun bir süredir kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile yaptığı yardımlarla adından sık sık söz ettiren şarkıcı Haluk Levent hakkında söyledikleri sosyal medyada olay oldu

Cem Yılmaz ve Haluk Levent arasındaki 'vurgun' polemiği büyüyor

Cem Yılmaz'ı gösterisine giden Ekşi Sözlük yazarları Haluk Levent için "Büyük vurgun yakında sinemalarda" dediğini ileri sürdü. 

HALUK LEVENT "BÜYÜK VURGUN SİNEMALARDA" İDDİASINA SİNİRLENDİ

Ekşi Sözlük yazarları, ünlü komedyenin Haluk Levent ile ilgili, "Büyük vurgun yakında sinemalarda" dediğini iddia etti. Sosyal medyadaki bu paylaşımların ardından ise Haluk Levent, Twitter hesabından Cem Yılmaz'dan açıklama beklediğini duyurdu.

İddialar üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Haluk Levent, "Sevgili Cem Yılmaz. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun”u? 1TL'lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın." dedi.

cem-yilmaz-haluk-levent-e-vurgu-gondermesi-12611634-1673-m.jpg

"ONA KÖTÜ YAZMANIZ BENİ ÜZÜYOR"

Ancak Haluk Levent'in gece geç saatlerde yazdığı mesaja Cem Yılmaz'dan cevap gelmemesi üzerine, ünlü sanatçı yeni mesajlar paylaştı. İlk yaptığı paylaşımı sildiğini duyuran Haluk Levent, "Canlarım Cem Yılmaz'a soruyu sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam çünkü ona kötü yazmanız beni de üzüyor. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Bu değerler kolay yetişmiyor. Varsa bildiği açıklar umarım. Ya da “yanlış anlamışlar” filan der. Siliyorum twitleri.

 

640xauto-2.jpg

Ben geri vites filan yapmadım. Ya “yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim” derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum . Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim" ifadelerini kullandı.
 

HABERE YORUM KAT