1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Cengiz Semercioğlu'nun kızı TV8'de yayınlanan programda öyle bir cevap verdi ki!

Cengiz Semercioğlu'nun kızı TV8'de yayınlanan programda öyle bir cevap verdi ki!

Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, TV8'de yayınlanan programına oğlu Pars ve kızı Pera'yı çıkardı. Pera kendisine yönetilen "Bugün Cumhuriyet Bayramı, Atatürk ve Cumhuriyetle ilgili ne söylemek istersin?" sorusuna öyle bir cevap verdi ki Cengiz Semercioğlu sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programında yaşanan ilginç analr kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Eylem İpek Şafak ve Seray Sever ile sunuculuğunu yaptığı Gel Konuşalım isimli programa kızı ve oğlunu çıkardı. Kızına 29 Ekim ile alakalı fikirlerini soran Semercioğlu, aldığı cevapla tepki çekti.

PERA NE SÖYLEDİ?

Cengiz Semercioğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında yaptığı yayına oğlu Pars ve kızı Pera'yı çıkardı. Babasının "Bugün Cumhuriyet Bayramı. Atatürk ve Cumhuriyetle ilgili ne söylemek istersin?" demesi üzerine konuşan küçük kız "Onunla ilgili bir şey söylemeyeceğim ama arkadaşlarımdan Arya'ya bir şey söyleyeceğim. Arya lütfen Cadılar bayramını cuma günü yapma" cevabını verdi.

Seray Sever ise "Ben sana ne diyorum Amerikan emperyalizmi. Çocuklar Cumhuriyet Bayramı yerine Cadılar Bayramı'nı düşünecek halde." dedi.

"ÇOCUKLARINIZIN DURUMU İÇLER ACISI"

Küçük kızın bu sözleri üzerine Cengiz Semercioğlu'na tepkiler yağmaya başladı. Bazı sosyal medya kullanıcıları "Çocuklarımızın durumu içler acısı" derken bazıları da "Savaşla kazanılmış Cumhuriyeti, uydurma bayrama tercih eden nesil"diyerek Semercioğlu'na tepki gösterdi.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum