1. HABERLER
  2. TEKNOLOJİ
  3. Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı

Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı

Sesli sohbet içeren bir sosyal ağ uygulaması olan ClubHouse farklı özellikleri ile kısa sürede iOS kullanıcılarının gözdesi oldu. Fakat bugün akşam saatlerinde ClubHouse'da bir sorun yaşandı. Peki Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı İşte detaylar...

Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı

Son günlerin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Clubhouse hakkında diğer sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlar sonrası kullanan kişi sayısında artış oldu. Fakat bugün akşam saatlerinde ClubHouse'da bir sorun yaşandı. Peki Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı İşte detaylar...

CLUBHOUSE ÇÖKTÜ MÜ? 23 MART SALI

Sosyal medya platformu Twitter'da birçok kullanıcı ClubHouse uygulamasının an itibarıyla çöktüğünü ifade etti. Henüz Android cihazlar için hizmet vermeyen uygulamaya iOS işletim sistemli cihazlarda erişim sağlanamıyor.

CLUBHOUSE ERİŞİM SORUNU

ClubHouse'un neden çöktüğüne ve erişim sağlanamadığına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapıldığında haberimizde yer verilecektir...

Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı

Clubhouse çöktü mü? | ClubHouse erişim sorunu 23 Mart Salı

CLUBHOUSE UYGULAMASI NEDİR?

Clubhouse uygulamasında yazılı mesaj, yorum, beğeni ve fotoğraf paylaşımı yapılmıyor. Kullanıcılar bu uygulamada sesli paylaşım yapıyor. Bu paylaşımı yapmak için de sesli sohbet odalarına giriş yapıyor. Yeni geliştirilen bu uygulamaya yalnızca iPhone kullanıcıları katılabiliyor. İleriki süreçte Android için bir uygulama geliştirilmesi bekleniyor. 

Clubhouse uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Clubhouse nasıl üye olunur?

CLUBHOUSE UYGULAMASINA NASIL ÜYE OLUNUR? 

Clubhouse, uygulamasını kullanmak isteyen kişi bir forum veya bilgi doldurarak uygulamaya giriş yapamıyor. Bu uygulamada davetiye sistemiyle üye alımı yapılıyor. Bu kapsamda uygulamaya üye olan birisinin sizi davet etmesi gerekiyor. Telefon numarasıyla kayıt olmak isterseniz ve bir davetiyeniz yoksa bekleme listesine alınıp bekliyorsunuz. Biri davet etmediyse sıranız gelirse üye olarak Clubhouse’a giriş yapabilirsiniz.

Clubhouse son günlerde internet fenomenlerinin akınına uğradı. Türkiye’de milyonlarca takipçisi olan birçok ünlü isim Clubhouse’da yaptığı paylaşımları diğer mecralarda da paylaşıyor.

Clubhouse uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Clubhouse nasıl üye olunur?

CLUBHOUSE DAVET KODU NASIL ALINIR?

Clubhouse davet kodunu uygulamaya üye olan bir arkadaşınızdan edinebilirsiniz. Veya Twitter'da arama kısmına Clubhouse yazarak burada paylaşılan kodlarından birini edinerek alabilirsiniz. Uygulamaya kodu almak için bu yöntemler dışında bir yol bulunmuyor.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT