1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çorum'daki kız yurdunda 103 öğrenci karbonmonoksitten zehirlendi

Çorum'daki kız yurdunda 103 öğrenci karbonmonoksitten zehirlendi

Çorum'ın Osmancık ilçesindeki bir kız yurdunda 103 öğrenci karbonmonoksit zehirlenmesi şüphesiyle çeşitli hastanelere kaldırıldı. Çorum Valisi Mustafa Çiftçi 5 öğrencinin yoğun bakımda olduğunu bildirirken Cumhurbaşkanı Erdoğan Mustafa Çiftçi'yi arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çorum'daki kız yurdundan üzücü bir haber geldi. Osmancık ilçesindeki bir kız öğrenci yurdunda karbonmonoksit zehirlenmesi şüphesiyle 103 öğrencinin hastaneye kaldırıldığını söyledi.

5 ÖĞRENCİ YOĞUN BAKIMDA

Vali Çiftçi, Ömer Derindere Fen Lisesi Kız Öğrenci Yurdu'ndaki 103 öğrencinin, karbonmonoksit zehirlenmesi şüphesiyle Osmancık Devlet Hastanesi ile Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldığını bildirdi.

Çorum'daki kız yurdunda 103 öğrenci karbonmonoksitten zehirlendi

Öğrencilerden 20'sinin Çorum'da tedavi edildiğini belirten Çiftçi, "5 öğrencimiz yoğun bakımda ama şuurları açık. Diğer öğrencilerimiz de Osmancık'taki hastanede. Tedbir olarak tüm öğrencilerimizi hastaneye kaldırdık. AFAD ekiplerimiz okulda çalışma yapıyor." dedi.

Çorum'daki kız yurdunda 103 öğrenci karbonmonoksitten zehirlendi

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ARADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osmancık ilçesindeki bir kız öğrenci yurdunda karbonmonoksit zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılan öğrencilerin sağlık durumuyla ilgili Çorum Valisi'nden bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

HABERE YORUM KAT