1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Türkiye'nin en büyük Türk bayrağı Çamlıca Kulesi'nde göndere çekildi!

Türkiye'nin en büyük Türk bayrağı Çamlıca Kulesi'nde göndere çekildi!

Son dakika... Türkiye'nin en büyük Türk bayrağı Çamlıca Kulesi'nde göndere çekildi. Bayrak çekme töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Çamlıca, bizzat takibini yaparak ülkemize kazandırdığımız camisiyle kulesiyle ve şimdi de 111 metrelik bayrak direği ve Türkiye'nin en büyük bayrağı, yaklaşık 1000 metrekareyi bulan bayrağıyla yepyeni bir çehreye kavuşuyor.'' dedi.

Türkiye'nin en büyük Türk bayrağı Çamlıca Kulesi'nde göndere çekildi!

Son dakika... 111 metrelik bayrak direği ve yaklaşık 1000 metrekareyi bulan bayrağı ile Türkiye'nin en büyük bayrağı olma özelliğini taşıyan bayrak Çamlıca Kulesi göndere çekildi. İstanbul'un her yerinden görülebilen bayrağın göndere çekilme töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarda bulundu. 

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

"100. yılına yaklaştığımız Cumhuriyetimizi her alanda büyüterek ve güçlendirerek bizden sonraki nesillere bırakmanın gayreti içindeyiz.

Vatan topraklarını parçalamak ve milletimizi bölmek için kullanılan yöntemler değişmiş olsa da niyet hep aynıdır. Bugüne kadar darbecilerden terör örgütlerine ve ekonomik tuzaklara kadar bu ülkeyi ve milleti hedef alan her saldırı aynı kirli senaryonun ürünüdür.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 nisan töreninde konuşuyor

Biz, 19 yıldır ülkemizi 2023 hedefleriyle buluşturmanın mücadelesini veriyoruz. Çocuklarımızın da 2053 vizyonuyla teslim aldıkları emaneti çok daha ileriye taşıyacaklarına inanıyoruz. 

Büyük Çamlıca Camisi'ni inşa edip bitirmek hamdolsun bizlere nasip oldu. Etrafı ciddi bir kirlilik içerisindeydi, antenlerle vesaire... Bu antenlerin tamamını kaldırmak, hamdolsun bize nasip oldu. Hani birileri çevrecilikten bahsediyor ya işte çevrecilik budur. Bu çevrecilikle biz burayı temizledik ve tam anlamıyla bir çevre düzenlemesi yaptık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 nisan töreninde konuşuyor

Çamlıca, bizzat takibini yaparak ülkemize kazandırdığımız camisiyle kulesiyle ve şimdi de 111 metrelik bayrak direği ve Türkiye'nin en büyük bayrağı, yaklaşık 1000 metrekareyi bulan bayrağıyla yepyeni bir çehreye kavuşuyor.''

ayrıntılar geliyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
0
2
0
0
2
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum