1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Cumhurbaşkanlığı'nda görevli polis intihar etti! Bıraktığı mektup ortaya çıktı

Cumhurbaşkanlığı'nda görevli polis intihar etti! Bıraktığı mektup ortaya çıktı

Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığında görev yapan polis memuru M.A.B. intihar etti. M.A.B.'nin bıraktığı intihar mektubunda polis merkezinde baskı gördüğünü anlattığı ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanlığı'nda görevli polis intihar etti! Bıraktığı mektup ortaya çıktı

Edinilen bilgilere göre sabah saatlerinde görev gelmesi gerek M.A.B.'den haber alamayan ekip arkadaşları bunun üzerine kaldığı eve gitti. Çilingir yardımıyla  kapının açılmasının ardından eve giren polis memurları M.A.B.’nin cansız bedeni ile karşılaştı. 

Yalnız yaşadığı ifade edilen koruma polisinin yaklaşık 4 aydır tek başına yaşadığı ve  yanında silahının olduğu belirtildi. Öte yandan koruma polisinin bir intihar mektubu bıraktığı tespit edildi. 

M.A.B. intihar mektubunda şu ifadelere yer verdi:

“Personelini aşağılamak, tehdit etmek, meslekten etmek, küçük düşürmek, yalancı konumuna koymak en iyi yaptığınız iş olsa gerek. Her insanın bir gururu vardır ve ben o lafları kaldıramadım. Evet C.B. ve A.Ö. bina tesis ve kapılar size ait. Keşke yukarıda yazdıklarım yerine biraz da personele iyi davranıp hal hatır sormayı onları anlamayı deneseydiniz. Cenazeme M. Y. komiserim hariç hiçbir rütbenin gelmesini istemiyorum.”

Ayrıca polisin olayla ilgili soruşturmaya devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: Oda TV

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
3
1
1
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum