1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Cüneyt Çakır 5 yıl sonra Trabzsonspor iç saha maçını yönetecek

Cüneyt Çakır 5 yıl sonra Trabzsonspor iç saha maçını yönetecek

Trabzon'da son olarak 19 Eylül 2015 tarihinde oynanan olaylı Trabzonspor - Galatasaray maçını yöneten Cünyet Çakır, bu maçtan sonra Trabzonspor'un iç saha maçını yönetmedi. Bu hafta Trabzonspor - Sivasspor maçını yönetecek olan Çakır, 5 yıl sonra Trabzonspor'un iç saha maçını yönetecek.

Cüneyt Çakır 5 yıl sonra Trabzsonspor iç saha maçını yönetecek

Büyük bir çekişmeye sahne olan 2019/2020 sezonunda, 7 takım şampiyonluk mücadelesi veriyor. Bu hafta şampiyonluk şansı olan 4 takım birbirleriyle oynayacak. Bu maçlardan en önemlisi, lider Sivasspor ile maç eksiğiyle 2'nci sırada bulunan Trabzonspor maçı.

Şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren maç için ise Cüneyt Çakır görevlendirildi. Bu sayede Çakır 5 yıl sonra Trabzsonspor'un iç saha maçını yönetmiş olacak. 

Cüneyt Çakır'ın Trabzon'da yönettiği son maç 19 Eylül 2015 tarihinde oynanan Trabzsonspor - Galatasaray maçı. Bu maçta tartışmalı kararlara imza  atan Çakır'a uzun bir süre Trabzonspor maçı verilmedi. Deneyimli hakemin Galatasaray maçından sonra yönettiği ilk Trabzonspor maçı, 4 yıl sonra oldu. Çakır 27 Nisan 2019 tarihinde, Fenerbahçe - Trabzsonspor maçında düdük çaldı.  

HABERE YORUM KAT