1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Deniz Bulutsuz kimdir? Deniz Bulutsuz kaç yaşında? Deniz Bulutsuz nereli?

Deniz Bulutsuz kimdir? Deniz Bulutsuz kaç yaşında? Deniz Bulutsuz nereli?

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kimdir? sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan isimler arasına girdi. Güven'in kendinden 7 yaş küçük sevgilisi Deniz Bulutsuz, sevgilisinden şiddet gördüğünü iddia etmiş ve de Güven'den şikayetçi olmuştu. Peki Deniz Bulutsuz kimdir? Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında?

Deniz Bulutsuz kimdir? Deniz Bulutsuz kaç yaşında? Deniz Bulutsuz nereli?

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz darp iddiaları ile gündemden düşmüyor. Deniz Bulutsuz bir süredir aşk yaşadığı Ozan Güven'in kendisini darp ettiği iddiasıyla savcılıktan uzaklaştırma kararı aldı. Bu olayın duyulmasının ardından Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz merak konusu oldu.  Peki Deniz Bulutsuz kimdir? Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz kaç yaşında? 

5efc3d1cc03c0e14704d250b.jpg

DENİZ BULUTSUZ KİMDİR?

Deniz Bulutsuz, biyografisi ile merak edilen isimler arasında yer alıyor. Magazin dünyasını yakından takip eden pek çok kişinin bugünlerde adını duyduğu Ozan Güven Deniz Bulutsuz çifti, şiddet iddiaları ile gündeme gelmelerinin ardından farklı bir gündem nedeniyle araştırılmaya başlandı.

4-deniz-bulutsuz-kimdir-kac-yasinda-meslegi-ne-boyu-ve-kilosu-kac-159358752311.jpg

1992 doğumlu olan Deniz Bulutsuz, Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Bulutsuz, Vogue ve GQ dergilerinin özel projeler ekibinde çalışmıştır.

img-8726-nrqt.jpg

Deniz Bulutsuz'un kesin olmamakla birlikte elde edilen bilgilere göre boyu 1.72 cm, kilosu ise 52'dir. Genç yetenek, oyuncu Ozan Güven ile bir süredir birlikteydi.

DENİZ BULUTSUZ'DAN DARP İDDİASI

Deniz Bulutsuz bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Ozan Güven'den darp gördüğünü iddia etti ve sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Deniz Bulutsuz'un bu paylaşımının ardından Twitter ve Google'de en çok konuşulan ve aranılan isim oldu. 

DENİZ BULUTSUZ'UN PAYLAŞIMI

 

ÜNLÜ İSİMDEN DESTEK MESAJI

Oyuncu Demet Özdemir, yakın dostu sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un oyuncu Ozan Güven tarafından darp edildiği iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. 

demet-ozdemir-arkadasi-deniz-bulut-a-siddet-13380510-9515-m.jpg

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡