1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Deniz Uğur'un acı günü ! Dayısı Cem Bayer'i Koronavirüsten kaybetti

Deniz Uğur'un acı günü ! Dayısı Cem Bayer'i Koronavirüsten kaybetti

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'da Seher karakterine hayat veren Deniz Uğur Instagram'dan sevenleriyle üzüntülü bir haber paylaştı. Dayısı Cem Bayer'i Koronavirüsten kaybettiklerini açıklayan Deniz Uğur takipçilerine kurallara uyulmanın önemini hatırlattı

Deniz Uğur'un acı günü ! Dayısı Cem Bayer'i Koronavirüsten kaybetti

Deniz Uğur acı haberi sosyal medyadan paylaştı. Adını Feriha Koydum dizisiyle adını duyuran ve son olarak Zalim İstanbul dizisinde rol alan Deniz Uğur'un dayısı koronavirüs vefat etti. Dayısının ölüm haberini veren oyuncu herkesten sabırla evde olmalarını istedi.

"COVID 19 TEŞHİSİ KONULDUĞU GÜN KAYBETTİK"

Vefat eden dayısı Cem Bayer'in fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Deniz Uğur, "Pandemi bu kez ailemizden can aldı. Çocukluğumun kahramanı. Kıymetlim. Dünyanın en güzel insanı... Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti. Maalesef yoğun bakımda, Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini. Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor. İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yad etmek sözümüz. Hepimizin canı çok yanıyor... İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu... Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an... Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı diliyorum Allah'tan" dedi.

Deniz Uğur'un acı günü ! Dayısı Cem Bayer'i Koronavirüsten kaybetti

DENİZ UĞUR KİMDİR?

Deniz Uğur, 17 Ekim 1971 Ankara doğumludur. Ünlü opera sanatçısı Mete Uğur ile balerin Suna Uğur'un tek çocuğudur. 1932 Türkiye güzeli ve Türkiye'nin ilk dünya güzeli olan Keriman Halis'in torunudur, bu nedenle Ubıh ve Adige kökeni de vardır. Baba tarafından ise, dedesi Mustafa Kemal Atatürk‘ün sınıf arkadaşı Yümnü Uğur, babaannesi ise II. Abdülhamit'in Başmabeyincisi İhsan Bey'in kızı'dır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezundur.

Deniz Uğur'un acı günü ! Dayısı Cem Bayer'i Koronavirüsten kaybetti

İlk oyunculuk deneyimini 1993 yılında Yaz Evi dizisi ile yaşayan Deniz Uğur; Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Paramparça Aşklar, Ertelenmiş Hayatlar, Baba Oluyorum, Sahte Prenses, Hayatım Sana Feda, Yağmur Zamanı, Zümrüt, Benimle Evlenirmisin, Yalan dünya, Kurtlar Sofrası gibi bir çok proje de rol almıştır. Deniz Uğur şimdilerde Kanal D ekranlarınya yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde Seher Yılmaz karakterine hayat veren Deniz Uğur, 1.67 metre boyunda, 56 kilo ve Terazi burcudur.

HABERE YORUM KAT