1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Dışileri Bakanlığından İngiltere'ye başsağlığı

Dışileri Bakanlığından İngiltere'ye başsağlığı

İngiltere'nin başkenti Londra'da meydana gelen bıçaklı terör saldırısında 2 kişi ölmüştü. Terör saldırısının ardından Dışişleri Bakanlığından baş sağlığı mesajı yayınlandı. Yayımlanan mesajda ,"Söz konusu menfur saldırı, terörün masum insanları hedefleyen hain ve acımasız yüzünü bir kez daha göstermiştir" denildi.

Londra Köprüsü'nde meydana gelen bıçaklı saldırıda 2 kişi ölmüş, 3 kişi yaralanmıştı. Terör saldırısının ardından Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, terörün hain ve acımasız yüzünü gösterdiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

"Londra’da dün (29 Kasım) gerçekleştirilen terör saldırısı sonucunda iki kişinin hayatını kaybettiği ve yaralıların olduğu derin üzüntüyle öğrenilmiştir.Söz konusu menfur saldırı, terörün masum insanları hedefleyen hain ve acımasız yüzünü bir kez daha göstermiştir. Bu zor gününde dayanışma içinde olduğumuz dost Birleşik Krallık halkına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Saldırılarda hayatlarını kaybedenlerin yakınlarına sabır, yaralananlara acil şifa diliyoruz."

 

 

HABERE YORUM KAT