1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Düğüne gelen çelenk kafaları karıştırdı! Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı mı?

Düğüne gelen çelenk kafaları karıştırdı! Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı mı?

Geçen akşam gerçekleşen Feruh Taşdemir'in düğününe Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun gönderdiği çelenk, dikkatleri üzerine çekti.

Düğüne gelen çelenk kafaları karıştırdı! Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı mı?

Bir süredir boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti yapımcı Ferruh Taşdemir Eftelya Kökbudak çiftinin düğününe gönderdikleri çelenk'in üzerinde isimlerinin yazması barıştılar mı iddialarını ortaya çıkarttı.

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu, yapımcı Feruh Taşdemir'in düğününe çelenk gönderdi. Çelenkte isimleri yazılı olan çiftin evlilikteki krizi aştıkları öne sürüldü.

ÜNLÜ AKININA UĞRADI

İş ve sanat dünyasında birçok ünlü ismin katıldığı düğünde çiftin şahitliğini Cavit Çağlar, Mehmet Ağar, Bedrettin Dalan, Ali Ağaoğlu, Ajda Pekkan, Hayri Yazıcı, Mustafa Sarıgül, Hasan Şer ve Şansal Büyüka yaptı. Bir ömür mutluluğa evet diyen çifte imzalar atıldıktan evlilik cüzdanını Ajda Pekkan teslim etti.

Düğüne gelen çelenk kafaları karıştırdı. Barıştılar mı?Düğüne gelen çelenk kafaları karıştırdı. Barıştılar mı?

DÜĞÜNE ÇELENK GÖNDERDİLER

Düğüne katılamayan ve son çıkan iddialardan sonra boşanacakları kesin gözüyle bakılan Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun düğüne isimlerinin yazıldığı çelenk göndermesi dikkat çekti. Çelengi gören sosyal medya kullanıcıları "Çiçek yoluyla boşanmıyorlar mesajını vermişler" yorumlarını yaptılar.

BAŞKALARIYLA AŞK YAŞADIKLARI KONUŞULDU

Bir süre sonra Kenan Doğulu'nun oyuncu Aslı İşler ile Beren Saat'e ihanet ettiği iddia edildi, Beren Saat'in 'masumiyetini kaybettin' paylaşımı ise iddiaları güçlendirdi. 5 ay önce evlerini ayıran çiftten Beren Saat'in DJ Maga ile fotoğrafları da çok konuşuldu.

 

HABERE YORUM KAT