1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?

Aldatıldığı için Reza Zarrab'tan boşanan Ebru Gündeş, aldatıldığı kadının Hadise olduğu iddialarına karşı sessizliğini korumuştu. Gündeş geçtiğimiz gün yaptığı manidar bir paylaşımla Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı? soruları gündeme geldi.

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?

46 yaşındaki ünlü sanatçı Ebru Gündeş sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Özdemir Asaf'ın bir sözünü alıntılayan Gündeş'in paylaşımı için  Hadise ve Reza Zarrab'ı hedef aldığı konuşuldu.

İnstagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşan Gündeş,  "Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye" yazarak Özdemir Asaf'tan alıntı yaptı.

Bunun üzerine sosyal medyada Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme yaptığı iddiaları ortaya atıldı.

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?

EBRU GÜNDEŞ SESSİZLİĞİNİ KORUMUŞTU

Geçtiğimiz aylarda İhanete uğradığı gerekçesiyle 11 yıllık eşi, kızının babası Reza Zarab'ı boşayan Ebru Gündeş, eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Bunun üzerine o kişinin Hadise olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. İddialar karşısında Ebru Gündeş sessizliğini korurken Hadise ise "Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım" diyerek iddiaları sert dille yalanlamıştı.

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran paylaşım! Hadise ve Reza Zarrab'a gönderme mi yaptı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT