1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ebru Polat aldırgan Sabri Çelebi ile Dubaide görüntülendi

Ebru Polat aldırgan Sabri Çelebi ile Dubaide görüntülendi

2013 yılında gezi olayları kapsamında eline pala alıp göstericilere saldıran ve öldürmeye azmettirmek suçundan firari olan Sabri Çelebi Dubai'de görüntülendi.

Ebru Polat aldırgan Sabri Çelebi ile Dubaide görüntülendi

Dubai'ye tatile giden Ebru Polat, "zengin adam kovalamıyorum. Kovalasam da hakkımdır valla fıstık gibi kızım " açıklamasının ardından paylaşım yaptı. Polat'ın paylaşımında gezi parkı olayları kapsamında hakkında yakalama kararı çıkarılan Sabri Çelebi ile görüntülendi.

HAKKINDA YAKALAMA KARARI VAR!

Gezi Parkı olayları kapsamında Talimhane’de, eylemcilere pala ile saldıran ve hakkında yakalama kararı çıkartılan Sabri Çelebi ile birlikte 4 kişi hakkında iddianame düzenlenmişti.

FAS’A KAÇTI

Çelebi, Gezi Direnişi’nde eylemcilere saldırdıktan sonra kendisi için açılan davadan hemen önce Fas’a kaçmış, konuyla ilgili olarak da ‘kaçmadığını’ ve ‘ameliyat olan kayınpederini eşi ve çocuğuyla ziyaret etmeye gittiğini’ ifade etmişti.

saldirgan1.jpg

EBRU POLAT’LA İLİŞKİSİ VAR

Şarkıcı Ebru Polat, bir süredir ailesiyle birlikte gittiğini söylediği Dubai tatilinde yüzünü göstermediği bir iş adamıyla tatil fotoğrafları paylaşıyordu. Sabri Çelebi, kendi sosyal medya sayfasından Ebru Polat ile bir gece kulübünde eğlenirken görüntülerini paylaştı. Aynı görüntüleri Polat da kendi hesabından paylaşınca, ilişki

SEVGİLİSİNİ ÖVMÜŞTÜ

Dubai'de yaşayan erkek arkadaşıyla zaman geçiren ancak yüzünü bir türlü göstermeyen Ebru Polat, kendisini yeni takip eden kişilerin "Parası için o adamla birliktesin" yorumlarına Instagram hesabından video çekerek sert çıktı. Polat, hikaye kısmından yaptığı açıklamalarında şunları söyledi:

"Benim sevenlerim asla öyle şeyler konuşmaz. Çünkü benim eşek gibi çalıştığımı çok iyi biliyorlar. Fakat takipçim sayım iki günde iki kat falan arttı ve saçma sapan yorumlar da geliyor. Mesela 'Zengin adam buldu'... Lan siz beni hiç tanımıyorsunuz. Zenginlik derken? Bende yeterince her şey var. Şu saatten sonra öyle şeylere ihtiyacım mı kalmış? Salak mısınız ya siz? Benim 4 tane şirketim var, şarkıcılık mesleğim var, her hafta konserlerim var. Artık ben öyle paralı adam kovalayacak durumda değilim ki zaten. Hiç ihtiyacım yok üçle çapar beşle bölerim kusura bakmayın. Ben sadece hava atmayı sevmiyorum."

"ZENGİN ADAM KOVALASAM DA HAKKIMDIR FISTIK GİBİ KIZIM"

"Ben öyle malını mülkünü gösteren bir tip değilim. O yüzden beni tanımayanlar ve yeni takip edenler saygılı olacaksınız, böyle bir dünya yok. Kimse bana artık bu tür şeyler söyleyemez geçti o işler. Atı alan Üsküdar'ı geçti canım eşek gibi çalışıyorum ben. Zengin adam kovalamıyorum. Kovalasam da hakkımdır valla fıstık gibi güzel, eğitimli, başarılı bir kızım. Her şey hakkım ben. Ayrıca bu saatten sonra zengin adamlar beni kovalar." dedi

BİR ERKEK AHLAKLI OLMALI

Çektiği videolarda erkek arkadaşının suratı ve adı gizli tutan Ebru Polat, yeni ilişkisi hakkında da dobra açıklamalar yaptı. Hayatına yeni giren sevgilisinden bahseden şarkıcı, "Burada görüştüğüm erkek arkadaşımda inanılmaz düzgün bir adam, çok iyi biri.

Karakteri çok güzel bir adam. Bir erkekte en önem verdiği şey düzgün ve ahlaklı olmasıdır. Bak beni otelimden alıyor, otelime bırakıyor. Odamda yapayalnızım. Bir kere yanına çıkabilir miyim demedi. Benim için adam olması budur. Başımın üzerinde yeri var" dedi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum