1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum!

Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum!

Geçtiğimiz yıl 16 Nisan tarihinde 9 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı lenfoma kanserinden kaybeden eski manken Ebru Şallı, oğlunun vefatının birinci yıl dönümünde paylaşımlarıyla yürek burktu. Şanlı paylaşımında "Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum" ifadelerini kullandı.

Manken ve sunucu Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan, geçtiğimiz yıl nisan ayında iki yıldır mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşerek, yaşamını yitirmişti. Kaybettiği oğluna duyduğu özlemi sık sık dile getiren Şallı, Pars'ı ölümünün birinci yıl dönümünde yaptığı duygusal paylaşımlarla andı.

"SEN BENİM SAHİP OLDUĞUM EN DEĞERLİ ŞEYSİN ANNECİĞİM"

Pars'ın bebeklik yıllarına ait fotoğraf karesini sosyal medya hesabından paylaşan Şallı, ardından oğlu ile arasında geçen bir konuşmanın videosunu da yayınladı. Videoda Pars'ın annesi Şallı'ya "Benim güzel anneciğim, ben seni kristalden daha çok seviyorum. Sen benim sahip olduğum en değerli şeysin" dediği duyuluyor.

Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum!

"MELEKLERİN UYUDUĞUNA ŞAHİT OLDUM"

44 yaşındaki Şallı, oğlunun uyurken çekilen fotoğrafını yayınlayarak, "Meleklerin uyuduğuna şahit oldum" notunu düştü. Şallı, yaptığı gönderiye eklediği notlar ile takipçilerinin adeta yüreklerini burktu.

 

"PONÇİK'İN İSTEDİĞİ HER ŞEYİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM"

Ebru Şallı, geçtiğimiz kasım ayında 'Günaydın Hafta Sonu' adlı programa konuk olmuş ve Pars'ın tedavisi sürecinde yaşadıklarını dile getirmişti. Şallı yaşadığı o duyguyu şu sözler ile ifade etmişti:

"Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum."

Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum!

"Ponçik'in istediği her şeyi yapmaya çalışıyorum. Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu zaman aileyi toplardı.Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar hep bizi buluyor, evimizde kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin evde olmaması gerekiyordu ve bu durum Pars'ı çok üzmüştü."

Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum!

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT