1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu

Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu

Emiliano Sala'nın otopsi raporu ortaya çıktı. Bir başka deyişle Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu. Sala'nın ölümünün boğulma olmadığı açıklandı. Peki Emiliano Sala neden öldü. Ayrıntılar haberimizde...

Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu. Nantes'dan Cardiff City'ye transfer olduktan sonra yeni kulübüne katılmak üzere yola çıkan Emiliano Sala'yı taşıyan uçak 21 Ocak'ta Manş Denizi'ne düşmüş ve geçtiğimiz hafta oyuncunun cansız bedenine ulaşılmıştı.

Düşen uçakta Sala ile birlikte hayatını kaybeden pilot David Ibbotson'un cesedi henüz bulunamazken, 28 yaşında hayata veda eden Sala'nın ölüm nedeni belli oldu.

EMİLİANO SALA NEDEN ÖLDÜ?

emiliano.jpg

Açıklanan otopsi raporunda Emiliano Sala'nın ölümünün sanılanın aksine boğulma değil, kaza sırasında başına ve gövdesine aldığı darbeler nedeniyle gerçekleştiği belirtildi.

 

NE OLMUŞTU?

Fransa'nın Nantes kentinden Galler'in başkenti Cardiff'e 22 Ocak'ta yola çıkan küçük uçak, Manş Denizi üzerinde kaybolmuştu, Sala'nın hayatından ümit kesilse de sevenleri ve ailesi aramaların devam edilmesini sağlamıştı. Sonunda uçağın enkazına ulaşılıp Manş Denizi'nde uçağa ait parçalara rastlandığı belirtilmişti. Kayıp olan uçağın kaptanı David Ibbotson ve Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın yaşamını yitirdiği düşünülüyordu. Emiliano Sala'nın babası Horacio Sala, gelen son haber sonrası, "İnanamıyorum, bu bir rüya, kötü bir rüya. Çaresizim." açıklamasını yapmıştı.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT