1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Emrah ile Sibel Erdoğan'ın evlilik krizi bitmedi! Boşanıyorlar

Emrah ile Sibel Erdoğan'ın evlilik krizi bitmedi! Boşanıyorlar

Evliliklerinde uzun süredir problemleri olan şarkıcı Emrah ve Sibel Erdoğan krizi çözemeyince boşanma kararı aldı. Çift ilerleyen dönemlerde anlaşmalı olarak yollarını ayırma kararı aldı.

Emrah ile Sibel Erdoğan'ın evlilik krizi bitmedi! Boşanıyorlar

6 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan şarkıcı Emrah ve Sibel Erdoğan önümüzdeki günlerde boşanacak. Evliliklerini kurtarmak için terapi dahi alan çifte terapi de yaramadı.

"TERAPİDE İŞE YARAMADI"

Geçen yıl üç dört kez boşanma aşamasına gelen çiftin evliliklerini kurtaramadığı görüldü. 2.Sayfa programında yer alan habere göre boşanma kararı alan çiftin yakın çevresine ‘Bir daha geri dönüşü yok’ dediği öğrenildi. 

Emrah ile Sibel Erdoğan'ın evlilik krizi bitmedi! Boşanıyorlar

SİBEL ERDOĞAN KİMDİR?

Sibel Erdoğan,1980 Belçika doğumludur. Müzik hayatına 13 yaşında doğduğu şehir olan Belçika’da başladı. Genç yaşında başladığı sahne hayatına 3000 kişilik salonlarda, gazinolarda ve dernek toplantılarında şarkı söyleyerek devam etti. Akbaş Müzik’le, 1998 yılında “Az Değilsin Abisi”, 1999 yılında “Bana Göz Kulak Ol” adlı iki albüm çalışmaları oldu. Daha sonra Emrah ile tanışan Sibel Erdoğan kariyerini noktaladı ve ev hanımı olmaya karar verdi.  Emrah ve Sibel Erdoğan 2011 yılında başladıkları ilişkilerini 2014 yılında evlenerek taçlandırdı.

Sibel Erdoğan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

HABERE YORUM KAT