1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Erdoğan'dan kurmaylarına talimat: Polemiğe girmeyin

Erdoğan'dan kurmaylarına talimat: Polemiğe girmeyin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve CHP'li Sinan Aygün arasındaki rüşvet ve rant iddialarına ilişkin kurmaylarına "Bizim meselemiz değil, o nedenle polemiğe girmeyin" talimatı verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ve eski CHP Milletvekili Sinan Aygün arasında çıkan rüşvet ve rant tartışması hakkında kurmaylarına talimat verdi. Erdoğan talimatında ,"Bu konuyu takip etmeye devam edin. Ancak bu konu bizim meselemiz değil, bizi ilgilendiren bir yanı da yok, o nedenle polemiğe girmeyin" dedi.

AK Parti MYK toplantısında Mansur Yavaş ile eski CHP Milletvekili Sinan Aygün arasındaki 'rüşvet ve rant tartışması' değerlendirildi. 

KONUYU TAKİP EDİN, POLEMİĞE GİRMEYİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurmaylarına konuya ilişkin "Bu konuyu takip etmeye devam edin. Ancak bu konu bizim meselemiz değil, bizi ilgilendiren bir yanı da yok, o nedenle polemiğe girmeyin" talimatı verdi.

KOMİSYON TAKİP EDECEK

Erdoğan'a, CHP'yi karıştıran 'Ankara'da rant' tartışmalarıyla ilgili Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde komisyon kurulduğu ve komisyonun olayı yakından takip edeceği bilgisi aktarıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT