1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Erkek çocuğa cinsel istismarda bulunan 56 yaşındaki kadına 18 yıl hapis

Erkek çocuğa cinsel istismarda bulunan 56 yaşındaki kadına 18 yıl hapis

Kayseri'de 8 yaşındaki erkek çocuğu istismar eden 56 yaşındaki kadına 18 yıl 9 ay hapis cezası verildi.

Erkek çocuğa cinsel istismarda bulunan 56 yaşındaki kadına 18 yıl hapis

Kayseri"de 8 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan 56 yaşındaki kadına 18 yıl 9 ay hapis cezası verildi. 56 yaşındaki kadın adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla tutuklanmazken, çocuğun duruşma sonrası ağladığı görüldü. Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi"nde görülen davada tutuksuz sanık N.A. (56), mağdur E.K. (9), mağdurun babası M.K. (37), mağdurun annesi R.K. (29) ve avukatlar hazır bulundu.

DAVAYA BAKANLIK DA MÜDAHİL OLDU

Duruşmaya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü avukatı da müdahil oldu. Yaşanan olay sonrası tutuklanan, bir süre sonra adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 56 yaşındaki kadın sanık N.A., suçlamaları reddederek, "Bu aile ile devamlı aramızda husumet oldu. Ben namazında, niyazında olan, Allah korkusu olan bir insanım. Bana atılan bir iftiradır. Hiçbir şey bilmediğim için şoktayım, ne diyeceğimi de bilmiyorum" diye konuştu.

"DUDAĞIMDAN ÖPTÜ, ÜZERİMDE ZIPLADI"

Küçük çocuk istismarı şu sözlerle anlatmıştı; "Okulun ikinci dönemi başladığında, teyze beni okul çıkışı torunuyla birlikte alırdı. Torununu eve bırakırken beni sokağın başında bekletirdi. Torununu bıraktıktan sonra, yakamdan tutarak beni kimsenin olmadığı binaya götürdü. Benim ve kendi üzerini soyduktan sonra, beni sırt üstü yatırdı. Dudağımdan öptü, üzerimde zıpladı. Beni, "Eğer yaptıklarımızı annene, babana söylersen onları öldürürüm" diye korkuttu. Yaptıkları 5-10 dakika sürüyordu." Olayı gözyaşı dökerek anlatan küçük çocuk, "Bağırdığımda teyze tokat atıyordu, kendisinden şikâyetçiyim" dedi.

HABERE YORUM KAT