1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Fahriye Evcen'den oğlu Karan'a yeni yaş kutlaması

Fahriye Evcen'den oğlu Karan'a yeni yaş kutlaması

1 yaşına giren oğlu Karan için sosyal medyada duygusal sözler yazan Fahriye Evcen koronavirüs yüzünden doğum günü partisi düzenlemedi. Evcen oğlu ile paylaştığı fotoğrafa,"Sen kalbimin ta kendisiymişsin" notunu düştü.

Fahriye Evcen'den oğlu Karan'a yeni yaş kutlaması

Evinin bahçesinde oğlu ile birlikte poz veren Fahriye Evcen oğlunun 1.yaşını şu sözlerle kutladı "Senin canın yandığında, bir sızı saplanıyor kalbime.."

"MEĞER SEN KALBİMİN TA KENDİSİYMİŞSİN"

Oğlu Karan ile evlerinin bahçesinde çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Evcen, altına şu notu düştü: "Karan'ım.. Gülüşün dünyada duyduğum en güzel ses, kokun aldığım en güzel koku.. Gözlerin gördüğüm en güçlü ışık.. Gökyüzündeki yıldızdan da, güneşten de daha parlak bana yüzün.. Kutup yıldızım... Sen gülünce içimde çiçekler açıyor. Senin canın yandığında, bir sızı saplanıyor kalbime.. Sen meğer kalbimin ta kendisiymişsin... Kalbim... Hep iyi ol Karan'ım. Ve bil ki, bu uzun yolda ben hep senin yanındayım. Daha önce hiç bu kadar anlamlı gelmemişti bunu söylemek; İyi ki doğdun oğlum. İyi ki... Annen"

Fahriye Evcen'den oğlu Karan'a yeni yaş kutlaması

KARAN BEBEK İÇİN BAĞIŞ YAPTILAR

Koronavirüs salgınından dolayı çocuklarına bir doğum günü partisi düzenleyemeyen çift, aileleriyle görüntülü konuşarak mini bir kutlama yaptı. Çiftin hayranları ise Karan bebek için çeşitli yardım kuruşlarına bağış yaparak çifte hediye etti.

Fahriye Evcen'den oğlu Karan'a yeni yaş kutlaması

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT