1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Friends dizisi geri dönüyor! Bölüm kesinleşti

Friends dizisi geri dönüyor! Bölüm kesinleşti

Sitcom tarihinin öncülerinden olan fenomen dizi Friends yeni bölüm geliyor. 25. yılını kutlayan dizinin hayranları ekibin tekrar bir araya gelmesini isterken bu dilekleri gerçek oldu. Dizinin yıldızları özel bölüm için Warner Bros’la anlaştı.

Friends dizisi geri dönüyor! Bölüm kesinleşti

Efsane dizi Friends geri geliyor. Çekilecek özel bölüm için dizi yıldızları çoktan anlaşmaya vardı bile.

Önce Jennifer Aniston, Friends ekibiyle bir proje üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Ardından HBO Max’in özel bir bölüm için hazırlıklara başladığı iddia edildi.

"BÜYÜK HABER GELİYOR"

Friends ekibinin yeniden bir araya geleceği bir bölümün yolda olduğu yönündeki spekülasyonlar, Matthew Perry'nin 5 Şubat'ta Twitter'da yaptığı "Büyük haber geliyor" paylaşımıyla tekrar canlandı. Sonunda 10 sezon boyunca devam eden ve dünya çapında en sevilen dizilerden biri olan ABD yapımı Friends çılgınlığının tekrar başlayacağı resmileşti.

Friends yıldızlarının HBO Max'te yayımlanacak bir saatlik özel bölüm için Warner Bros'la prensipte anlaştığı duyuruldu.

Friends dizisi geri dönüyor! Bölüm kesinleşti

Wall Street Journal’ın haberine göre nisan ayında lansmanı yapılması beklenen stream platformu HBO Max’te yayınlanmak üzere çekilecek bölüm için Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Matthew Perry'nin her birine özel bölümde alacakları rol için 3 milyon ila 4 milyon dolar (yaklaşık 18 milyon - 24 milyon TL) arasında ödeme yapılacak.

Friends dizisi geri dönüyor! Bölüm kesinleşti

Oyunculuğa ödenecek toplam miktarın 20 milyon dolar civarında (yaklaşık 120 milyon TL) olduğu söyleniyor.

Orijinal Friends dizisinin ortak yaratıcıları Marta Kauffman ve David Crane'nin de bu özel projeye dahil olması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT