1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü kim elendi? | Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü kim elendi? | Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma kim elendi? Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Gelinim Mutfakta'da eleme heyecanı yaşanıyor. Gelinler tüm hafta boyunca elenmemek için mücadele ederken, kaynanalar ise kendi gelinlerini bulmaya çalıştılar. Peki bu hafta gelin adayı elendi? Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü kim elendi? Bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü kim elendi? | Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü kim elendi? Kanal D ekranlarının renkli yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 14.00'da Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla yayınlanan programda gelinler ve kaynanalar arasında çekişmeler eksik olmuyor. Tüm hafta boyunca yarışan gelinler için geri sayım başladı. Peki Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma günü kim elendi? | Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı?

GELİNİM MUTFAKTA'DA GÜNÜN BİRİNCİSİ GELİN KİM OLDU? 1 OCAK CUMA

Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler arasındaki gerilimler ve çekişmeler devam ediyor. Birbirinden güzel ve iddiaları gelinler el lezzetlerini yarıştırıp kaynanalardan yüksek puanlar kapmak istiyor. Gelinler bugün "yemeği ile kıyasıya yarışıyor. Şimdi Gelinim Mutfakta hayranları günün birincisi gelinin kim? olduğunu merak ediyor. 

PUAN DURUMU

Aysun – 66 puan
Özlem – 54 Puan
Zeynep – 62 Puan
Şeyma – 37 Puan

GELİNİM MUTFAKTA 1 OCAK CUMA GÜNÜ KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'nın 1 Ocak 2021'de yayınlanan son bölümünde elenen isim Şeyma oldu.

GELİNİM MUTFAKTA BİLEZİĞİ  HANGİ GELİN ALDI? 

Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin Aysun oldu.

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D'nin uzun soluklu bir yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül var. Yarışmanın sunuculuğunu ise Onur Büyüktopçu üstleniyor.

adsiz-001.png

YENİ YILIN İLK KONUĞU NİHAT DOĞAN OLDU

Gelinim Mutfakta 610. Bölümde gelinlerimiz, Nihat Doğan'ı sordukları sorularla terlettiler!

Bölümün özel konuğu olan Nihat Doğan gelinler tarafından cendereye alındı. Gelinlerimiz hazırladıkları soruları bir bir Nihat Doğan'a sordular. Nihat Doğan ise, özel hayatı ile ilgili gelen sorular karşısında bir hayli zor anlar yaşadı. Sorular karşısında terlemeye başlayan Nihat Doğan'ı kurtarmak da Onur Beye düştü.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT