1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir? Konusu nedir? Nerede çekildi?

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir? Konusu nedir? Nerede çekildi?

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları, konusu ve nerede çekildiği en çok araştırılan konular arasına girdi. ATV ekranlarında yayınlanan dizi ilk iki bölümüyle izleyiciden tam not almayı başardı. Sağlam oyuncu kadrosuyla yeni sezona hızlı bir giriş yapan Gençliğim Eyvah dizisi hakkında merak edilenler haberimizde...

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir? Konusu nedir? Nerede çekildi?

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir? Konusu nedir? Gençliğim Eyvah kimin eseri? soruları araştırılmaya devam ediyor. Ekranlara hızlı bir giriş yapan dizi kısa sürede büyük ilgi gördü. ATV'de yayınlanan 2. bölümün ardından izleyiciler Gençliğim Eyvah dizisi hakkında araştırmalara başladı. Peki Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir? Konusu nedir? Gençliğim Eyvah kimin eseri? İşte o sorular cevabı...

12058333-728xauto.webp

GENÇLİĞİM EYVAH OYUNCULARI

Gençliğim Eyvah dizisi her Pazartesi ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. ATV iddialı komedi dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinde başarılı isimler de yer alıyor. İşte Gençliğim Eyvah oyuncu kadrosu;

Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi isimler bulunuyor.

220620201902430290826.jpg

GENÇLİĞİM EYVAH NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizi İstanbul’da bir platoda çekiliyor.

GENÇLİĞİM EYVAH DİZİSİ KONUSU

Arif ve Zekeriya, iki rakip kebapçıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın gelişi; ikisinin de hayatlarını altüst eder. Çavi, yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif, yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Zola, mahallenin en güzel kızı Azra'ya aşık olur. Ancak Azra, Arif'in oğlu Ahmet'le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mı?

 

GENÇLİĞİM EYVAH 1.BÖLÜM NELER YAŞANDI? GENÇLİĞİM EYVAH 1. BÖLÜM İZLE

Gençliğim Eyvah dizisi 1. bölümde; Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın mahalleye gelişi; Arif'in de Zekeriya'nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar.

Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra'ya aşık olur. Ancak Azra, Arif'in oğlu Ahmet'le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır.

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir? Konusu nedir? Nerede çekildi?

 

GENÇLİĞİM EYVAH 2.BÖLÜM NELER YAŞANDI? GENÇLİĞİM EYVAH 2. BÖLÜM İZLE

Aynı Mahallede karşılıklı olarak kebapçılık yapan iki düşman arkadaş Kebapçı Zekeriya ve Kebapçı Arif İtalya’dan gelen Çavi ve Zola’nın kendi çocukları olup olmadığını anlamak için DNA testi yaptırmaya karar verirler. Bunun için Çavi ve Zola’nın yaşadıkları eve gizlice giren Zekeriya ve Arif’in başına hiç tahmin etmedikleri olaylar gelir.

Öbür taraftan Zekeriya’nın kızı Azra’ya aşık olan Arif’in oğlu Ahmet kendini affettirmek için türlü oyunlara girmiştir. DNA testi yapılmıştır ama bu rapor Zekeriya Arif ikilisinin başına yeni dertler açmaktan başka bir işe yaramaz. İki kebapçı tüm bunların yanı sıra rekabette de geri durmazlar ve en iyi kebapçının kendileri olduğunu ispatlamak için türlü yarışlara girerler. Yine Azra’ya aşık olan Zola ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Azra’dan bir türlü uzak duramamaktadır.

GENÇLİĞİM EYVAH KİMİN ESERİ?

 Gençliğim Eyvah, Tarık Buğra ’nın ilk baskısı 1979 yılında yapılmış olan sosyal romanıdır.
 

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT