1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Gönül Elleri Çarşısı ekibi bakıma muhtaç hastaların gönlüne dokunmaya devam ediyor!

Gönül Elleri Çarşısı ekibi bakıma muhtaç hastaların gönlüne dokunmaya devam ediyor!

Türkiye'de devam eden koronavirüs salgınında yatalak ve bakıma muhtaç hastalara desteklerini sürdüren Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ekipleri, hastalara hasta yatağı desteği vererek onların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Gönül Elleri Çarşısı ekibi bakıma muhtaç hastaların gönlüne dokunmaya devam ediyor!

Vatandaşların ihtiyaçlarını ilçe genelinde karşılamaya devam eden Tuzla Belediyesi, Gönül Elleri Çarşısı ekibiyle yatalak ve bakıma muhtaç hastalara hasta yatağı desteği sağlıyor.

Tuzla’da ulaşılamayan ve konuşulamayan hiçbir vatandaş kalmaması için çalışmalar yapan Tuzla Belediyesi, yatalak ve bakıma muhtaç hastaları da unutmuyor. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, hastaların hasta yataklarını evlerine kadar giderek montajını yapıyor. Ayrıca bakımlarını da yapıyor.

Gönül Elleri Çarşısı ekibi bakıma muhtaç hastaların gönlüne dokunmaya devam ediyor!

KAYITLAR BEYAZ MASA'YA YAPILIYOR

Yatalak ve bakıma muhtaç hastalar Tuzla Belediyesi Beyaz Masa’yı arayarak kayıtlarını oluşturuyorlar. Kayıt oluşmasının ardından ekipler, hastanın evine giderek Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere dikkat ederek teslimatı yapıyor. Teslimat sırasında hasta yatağının nasıl kullanılacağı da tarif ediliyor.

Gönül Elleri Çarşısı ekibi bakıma muhtaç hastaların gönlüne dokunmaya devam ediyor!​​​​​​​

“BAŞVURUDAN BİR İKİ GÜN SONRA İLETİYORUZ”

Gönül Elleri Çarşısı Büro Sorumlusu Özge Coşkun “İhtiyaç sahibi hasta yakınımız, hastasının sağlık raporu ile Tuzla Belediyesi Beyaz Masa’ya başvuru yapıyorlar. Daha sonra gerekli değerlendirmeler sonucunda sevkiyat ekipleri tarafından yardımları adreslere ulaştırılıyor. Arkadaşlarımız maske ve eldivenleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimize teslimat yapıyorlar. Başvuru sonrasında bir iki gün içerisinde hasta yatağını teslim ediyoruz” dedi.

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT