1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Gözcüler 1: Başlangıç filminin konusu ve oyuncuları kimdir?

Gözcüler 1: Başlangıç filminin konusu ve oyuncuları kimdir?

Bu akşam Atv'de ekrana gelecek olan Gözcüler 1: Başlangıç filmi hafta sonu film keyfi yapmak isteyenler için Gözcüler 1: Başlangıç filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Gözcüler 1: Başlangıç filminin konusu ve oyuncuları kimdir?

Gözcüler 1: Başlangıç filminin konusu ve oyuncuları kimdir? sorusu filmsverler tarafından araştırılmaya başlandı. işte film hakkındaki filmler.

GÖZCÜLER 1 BAŞLANGIÇ KONUSU

İdealist bir genç kız olan Kira'nın en yakın arkadaşı bir vur-kaç olayının kurbanı olmuştur ve hastanede ölümle pençeleşmektedir. Kira, tesadüfen bir araya geldiği, kendisi gibi adalet peşinde olan 3 gencin yardımıyla arkadaşına çarpan kişinin Sergey Polyansky adında ünlü bir iş adamı olduğunu öğrenir. Ondan arkadaşlarının ameliyat parasını ödemesini isterler fakat Sergey bunu reddeder.

Polise gitmeyi deneyen Kira ve ekibi, polisin de Sergey'in tarafında olmasıyla yıkılırlar. Yasal yollarla ilerleyemeyeceklerini anlayan gençler adaleti kendileri sağlamak ve arkadaşlarını kurtarmak için harekete geçerler.

GÖZCÜLER 1 BAŞLANGIÇ OYUNCULARI

Yönetmenlik koltuğunda Artyom Aksenenko’nun oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Aleksandra Bortich, Ivan Shakhnazarov, Ilya Malanin, Anvar Khalilulaev yer alıyor.

Gamze Sucu
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT