1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gupse Özay İle Hülya Avşar'ın Sarılması

Gupse Özay İle Hülya Avşar'ın Sarılması

Deliha 2 filmini çektikten sonra her film çeken oyuncuların reklam tanıtımı için kapı kapı gezdikleri televizyon programlarına Gupse Özay'da dahil oldu. Gupse Özay Hülya Avşar'ın programına girmeden sıkı bir kucaklama yaşadı.

Gupse Özay İle Hülya Avşar'ın Sarılması

Deliha 2 filminin başrol oyuncusu Gupse Özay filmin tanıtımı için Televizyon programlarını kapı kapı gezmeye devam ediyor. Star Tv'de Hülya Avşar'ın programına konuk olan Gupse Özay, programa girmeden önce Avşar kızıyla birbirlerini tabiri caizse 10 yıldır görmeyen sevgililer misali sarılıp havada salladılar.

Star TV ekranlarında yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbetinin bu haftaki konuğu oyuncu Gupse Özay oldu. Hülya Avşar'ın program öncesi paylaştığı videoda Gupse Özay bir anda sarılıp Avşar'ı kucağına aldı. İkilinin bu videosu dakikalar içinde binlerce beğeni oldu.

İŞTE HÜLYA AVŞAR'IN PAYLAŞTIĞI O VİDEO:

GUPSE ÖZAY KİMDİR?

Oyuncu Barış Arduç ile evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki yaşayan Gupse Özay yaptığı samimi açıklamalarla ilişkisinin ne yönde gittiğinden kendisine gelen eleştirilere kadar çok geniş bir skalada açıklamalarda bulundu. Posta’dan Oya Çınar’a konuşan Gupse Özay, sevgilisinin hayranları tarafından sevilmediğini söyleyen Özay, “Ben güzellik kaygısını tersine çeviriyorum” dedi. Ben güzellik kaygısını tersine çeviriyorum! Çocuklar beni seviyor ama ergen kesim beni görmek istemiyor ve reddediyor. Valla gülüyorum hallerine. Keşke doktora gitseler, orada bana abuk subuk yorumlar yapacaklarına şeklinde konuşan Özay aşk hayatıyla ilgili şunları söyledi…
gupse

“ÖYLE DENK GELDİ AŞIK OLDUK”

“Popüler biriyle birlikte olmak değil ama sürekli ilişkimizin merak uyandırması, konuşulması sinir bozucu. Stres yaratıyor. Aşkın çirkin/güzel, popüler/değil diye bir hesabı olmaz ki… Öyle denk geldi ve aşık olduk. Ne yapalım yani. Mutlu, aşık ve başarılıysan, karşıdaki mutsuz ve bedbaht bir insan için rahatsız edici olabiliyorsun. Bu durum onları, “Sen de mutsuz olsan da bir rahatlasak” durumuna itebiliyor. Bana gelen saldırı ve eleştiriler genelde bu yönde. “Ölsen de kurtulsak” diyorlar herhalde. Hahaha!”

Gupse Özay ile  Barış Arduç Evleniyorlar mı | Gupse Özay Neler Söyledi

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile uzun zamandır bilikte olan Gupse Özay oynadığı sinema flim ve dizelerde başarılı bir konumda yer almaktadır.Sempatik oyuncu Gupse Özay hakkında bilmediklernizi sizler için derledik.

Gupse Özay Kimdir Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Gupse Özay ünlülerimiz arasında en dikkat çeken il olmayı başarmış, genelde güzelleri ile ünlenmiş İzmir’de hayata merhaba demiştir.31 yaşındaki oyuncunun doğum yılı 1984’dür.Mayıs’ın 30’unda doğan oyuncunun Annesi Mimar, babası ise Avukattır.Boyu 1.70’dir.

Babası Senih Özay bir avukat, annesi ise peyzaj mimarıdır. Çerkez kökenlidir. İsminin anlamı "canımın içi" demekmiş. Ege Üniversitesi İletişim Televizyon bölümünde okudu. Şahika Tekand'ın kursuna katıldı.

Gupse Özay ile  Barış Arduç Evleniyorlar mı | Gupse Özay Neler Söyledi

İzmir’de çocukluk ve gençlik yıllarını yaşayıp ayrıca Ege Üniversitesi’nin Televizyon Radyo bölümünde üniversiteyi bitirmiştir.Ege Üniversitesi’nde okuduğu senelerde arkadaşlarınla beraber bir belgesele imza atmıştır.Belgesel çok beğenilmiş ve ödül almıştır.Dört sene boyunca Reklamların yazarı olmuş sonrasında ise işi bırakarak dizilerle ilgilenmeye başlamıştır.İzmir Çetesi ile Çocuklar Duymasın adındaki dizilerin senaryosunda görev yaptı.

Yalan Dünya dizisinde oynaması ise Gülse Birsel’in onu kadroya alması ile gerçekleşmiştir.Bir gün Youtube’de onun videolarını izlemiş ve hemen diziye onu katmıştır.Yalan Dünya dizisinde Nurhayat ile ekrana gelmiştir.

 

Gupse Özay Dizinin ilk sezonundaki performansı ile beraber aynı sene içersinde 2 ödül birden almıştır.Hem Altın Kelebek hemde Antalya Tv ödülleri aldığı ödüllerdir.

Gupse Özay ağabeyi Betal Özay ile ortak bir yapım şirketi kurdu.
Gupse Özay, Kanal D!de yayınlanan "Rekorlar Dünyası"adlı programda sunuculuk yaptı.
Boş zamanlarında DVD (korku filmi ) izler, psikiyatri hakkında kitaplar okuyor ve resim yapıyor.

Gupse Özay ile  Barış Arduç Evleniyorlar mı | Gupse Özay Neler Söyledi

Oynadığı Filmler ve Diziler

2005 – Sessiz Gece
2011-2014 Yalan Dünya
2014 – Deliha(Film)
2015 – Ters Yüz(Film)

SON SİNEMA FİLMİ DELİHA 2 FRAGMAN

HABERE YORUM KAT