1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Hande Kazanova ile aylık burç yorumları | Kasım 2021 burç yorumları

Hande Kazanova ile aylık burç yorumları | Kasım 2021 burç yorumları

Kasım ayında burçları neler bekliyor? Bugün, Kasım ayında maddi sıkıntılar, aşk hayatı, sağlık gibi durumlarda burçların nelerle karşılaşabileceğini ele alacağız.Hande Kazanova ile aylık burç yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. Bugün burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Hande Kazanova ile aylık burç yorumları | Kasım 2021 burç yorumları

Aylık burç yorumlarına göre Kasım ayında bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve günlük burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

koc-001.jpg

AYLIK KOÇ BURCU YORUMLARI KASIM 2021 

Sevgili Koç; bu ay maddi konular hayatınızın merkezinde. Evliyseniz eşiniz ile parasal konularda 5 kasımda oluşacak yeni ay ile birlikte hareket etmelisiniz. Parayla ilgili ani kararlar verebileceğiniz bir ay içerisinde olduğunuz için adımlarınızı sağlam atmalısınız.

Bu ay 3 hafta boyunca kariyer hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir döngüye gireceksiniz. İşinize kendinizi daha iyi verebilir ve hızlı yükselmeler yaşayabilirsiniz.  Patronlarınızla parasal durum veya iş performansı ile ilgili konuşacaksanız 5 kasım ve sonrasını dikkate alın derim.

11 kasıma dikkat! Borç alışverişinde bulunmayın. Parayla iligili konularda hırs yapabilirsiniz. Hayatınızda olacak bir olay ile paraya olan bakış açınız değişebilir.

İkili ilişkiler ve özel hayatınızdaki gelişmeler 22 Kasım ve sonrasında yaşanacak. Genel olarak sağlıklı bir ay geçireceksiniz.

bo-003.jpg

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Boğa; bu ayda ilişkinize odaklanacaksınız. Beraber olacağınız kişiyle aranızda problemler oluşabilir. Karşı taraf üstünde baskınlık kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz fakat stratejik davranmaya özen gösterin. Çünkü hayatınızdaki kişinin de son derece stratejik biri olduğunu göreceksiniz.

Yeni kararlar almak istiyorsanız 5 kasım sonrasında harekete geçebilirsiniz. Ama bu ay genel anlamda ilişkiler bazında beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz. İlişkinizde yaşayacağınız bazı olaylar yeni kararlar vermenizi etkileyecek. Duygusal hareket ederek karar alacaksınız.

5 Kaımdan sonra yeni seyahat planları ve eğitim planları devreye girebilir.

ik-003.jpg

GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili İkizler; bu ay ağırlıklı olarak gündelik tempoya ayak uyduracaksınız. İş hayatınızda stratejik davranmaktan lütfen vazgeçmeyin ve iş değiştirmek, yeni projeye başlamak gibi düşünceleriniz varsa bu kararları hayatınıza geçirebilirsiniz. 

5 Kasımdan itibaren parayla ilgili sorunlarınızda rahatlama yaşayacaksınız. Kadersel alanınızda değişikler yaşayacaksınız. Arkanızdan dönen bazı olaylar ortaya çıkabilir. Hırslı bir insanın size düşmanlık beslediğini ve bir çok olayın fitilini onun ateşlediğini görebilirsiniz. Aslında içsel olarak kendinize kızgınlıklarınızın yüksek olduğunu farkedebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenizi özellikle gözlerinizi ve dişlerinizi korumaya özen gösterin. YA Anne tarafınızın akrabaları yada partnerinizin iş hayatıyla ilgili konu ve olaylar hayatınızın merkezine yerleşecek, 6 ay boyunca hayatınızda önemli yeri olacak. 

22 Kasımdan sonra özel hayatınıza vakit ayıracağınız ve rahatlayacağınız bir dönem olacak.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Yengeç; bu ay stratejik davranmanız şartıyla risk isteyen işlere adım atabilirsiniz. Bu ay çok güçlü hissedeceksiniz ve bu gücü partneriniz üstünde ilişkinizi güçlendirmek adına kullanabilirsiniz. 5 Kasımdan sonra ilişkiler sizin için daha önemli olmaya başlayacak ve evlilik ile ilgili kararlar alabilirsiniz veya evlenme yolunda adımlar atabilirsiniz. Bazı tutkularınız yüzünden aşk hayatınızda ilişkiniz bitme noktasına gelebilir.

Yakın bir arkadaşınızın kötü niyetli olmasa da hayatınızdaki bazı işleri bozmaya yelteneceği ve size kötülük yapmaya çalıştığını farkedebilirsiniz. Arkadaş çevrenizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Kasımın son haftası itibariyle daha fazla iş yapmak isteyeceksiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Aslan; bu ay ailenizdeki insanlarla bir takım tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte daha sakin hareket etmelisiniz. Yeni bir ev alma veya taşınma konuları gündeminize gelebilir.

5 Kaımdan sonra iş aşkıyla hareket edeceksiniz. İş hayatınızda hırslı ve arkanızdan iş çevirecek insanları fark edebilirsiniz. 11 Kasım itibari ile de ilişkinizde çatışmalar meydana gelebilir. 22-24 Kasım arasında hayat sizin için güzelleşecek.

bas-001.jpg

GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Başak: yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantınızın ön planda olduğu bir seni bekliyor. İletişimin her alanında (tv,reklam,satış,pazarlama,vb..) mücadeleci koşulları karşınıza getirecek ama enerjinizi kuvvetli tutup istediklerinizi gerçekleştirebilecekeiniz.

Hayatınızda kim varsa ilişkileriniz stratejik bir hal alacak. Bu dönem sürtüşmelere veya baskı kurmaya çalışmayın. Karşı tarafın bunu size işleriniz konusunda yaptığını farkedebilirsiniz.

Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. 5 kasımdan sonra aşkı ve keyfi daha çok hayatınızda hissetmek istemeye başlayacaksınız. Bir insana aşık olabilir veya özel hayatınızın üzerine düşebilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz iş hayatınıza olumlu yansıyacak bir eğitim fırsattını değerlendirebilirsiniz.

11 Kasıma dikkat! Yakın çevrenizde kim varsa kendi hayatlarında bir takım sıkıntılar yaşayabilecek. Siz de iletişimsel işlerinizde bir dur noktasına gelebilirsiniz. 

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Terazi; bu ay parayla ilgili konuları ele alacaksınız. Geçen at attığınız kritik adımalrın getirisini bu ay toplayacaksınız. Bu ayın genelinde gelir-gider dengesi sinirlerinizi bozabilir.

Yeni bir girişimcilik hamlesinde bulunacaksanız harcamalarınız belinizi bükebilir. 6 ay boyunca parasal konularla haşır neşir olacaksınız. Mistik alanlar ile ilgileniyorsanız ful odak halinde olacaksınız.

Güzel planlar yapıp uygulamaya koyacağınız ve ailenizinde destek çıkacağı bir ay olacak.İletişimsel alanlarda da etkinizi hissettireceksiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Akrep; bu ay sizin ayınız! Doğru hareket edebileceğiniz taktirde güzel gelişmeler sizi bekliyor. 6 Kasımdan sonra fikir ve değişikliklerinizi çevrenizdeki insanlara son derece iyi yansıtabileceksiniz.

Bu dönem ailenize ve sosyal yaşamınıza tüm enerjinizi yansıtamayabilirsiniz.İkili ilişkiler ve özel hayatınızdaki insanın iç yüzünü görebilirisiniz yada karşınızdaki insan çok farklı yönlerini size yansıtabilir. O insanın hırsla davrandığını görebilir veya böyle bir insana aşık olabilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Yay; bu ay biraz geri planda durabilirsiniz. Hayatınızdaki temponuzun biraz yavaşladığını söyleyebiliriz. Önemli işler ve girişimler konusunda hareket etmemelisiniz.

İş hayatınızda bazı değişikler olabiilir ve bu durum canınzı biraz sıkabilir. Siz kendinize odaklanacaksınız ve etraftan gelen başka laflara kulak asmayacaksınız. 

6 ay boyunca işiniz hayatınızın gündeminde olacak. Hırsı yüzünden birilerine zarar veren bazı insanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz.

11 Kasım enerjinizin durduğu zamanlar. Enerji gerektirecek işlere kendinizi vermekten vazgeçin. Kasımın üçüncü haftasından sonra kendinize güvenebilir, sağlık sorunlarını geride bırakabileceğiniz şanslı bir dönem olacak. 

Bu ay daha gizli saklı platonik bir aşk iliginizi çekecek. Varolan ilişkinizde kendinizi çok fazla geriye çekerek partnerinizi zorlamayın. 

og-001.jpg

GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Oğlak; bu ay oldukça tempolu bir ay geçireceksiniz. En çok özel hayatınıza ilgili davranmaya özen göstermelisiniz çünkü partneriniz çok fazla sosyal hayat yaşamanızdan rahatsızlık duyabilir.

5 Kasımdan sonra hem fiziksel hem ruhsal bir yenilenmeye gidebilirsiniz. 19 Kasımdan sonra aşka dair vereceğiniz önemli karalar devreye girecek. Eğer ilişkiyi bitirme kararı verirseniz partenerinizin bazı konularda hırs yaparak farklı yönlerinin ortaya çıktığını fark edebilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili konular pek bir problem olmayacak, daha çok aktifliğinizle sosyal hayatınızda boy göstereceksiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Kova; bu ay çok konuşulacaksınız! Bütün gözler üzerinizde olacak. Kariyer ve meslek adımlarınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Kariyerinizde ilerlemek isterken değer verdiğiniz insanlar ile bir çekişme halinde olacaksınız. 

Bu dönem kendi kabuğunuza çekilip yalnız kalmak isteyeceksiniz ve platonik bir ilişkiye sıcak bakabilirsiniz. Ev ortamında bir takım huzursuzluklar yaşayıp dikbaşlı davranışlar gösterebilirsiniz.

22 Kasımdan sonra ikili ilişkile ve özel hayatınızda vereceğiniz önemli kararlar daha etkili olabilir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI KASIM 2021

Sevgili Balık; hareketli bir ay seni bekliyor! Alacağınız yeni karaları 5 kasım ve sonrasında uygulamaya özen gösterin.

Aldığınız haberlerle şaşkınlık yaşadığınız olumsuzluklar görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olan insanlarla ilişkilerinizi stabil tutmak isteyebilirsiniz. 22 Kaımda  kariyerinizde hızlı adımlar atabilirsiniz ve adınzı duyurabilirsiniz.

Aşk hayatınızla ilgili 5 Kasımda bir gelişmeyle sosyal çevrenizden bir insan çok hoşunuza gidebilir, doğru şekilde atacağınız adımlar sizi bir üst aşamaya taşıyabilir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en çok aradıkları konuların başında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de böyle olduğunuzu varsayarak, size çok danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan huzur ve keyif aldığı insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, kaybetme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni yerler görmek için değil doğanın ve yaşamın keyfine varmak, hissetmek için gezer dolaşır. Sosyal medyayı kullanmaktan kaçınır çünkü huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve inadı meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti hiç bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve sözünüzü tekrar edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Aktif ve çok yönlüdür, çok sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Sosyal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde kötü günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona özel hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun farkında olduğunuzu belli edip gerekli ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan zaten kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, lider bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini olumlu yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda olduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz önce iyi taraflarından başlayın, sonra sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan konular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi gibi sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an yardıma desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren varsa aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye can atan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti çok yüksek, pratik, yeri geldiğinde de bir “geyşa”. Onu en çok iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ayrıca uzun süre bir konuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, unutmayın. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğer insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için çok rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha çok problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda veya sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun yani içindeki hassas dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu sıkıntı bir yerden patlak verecek, büyük ihtimalle önemsiz bir konudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi ihmal etmeyin. “Fark etmez, sorun yok, olsun, sen nasıl istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, belki fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, olumlu olumsuz özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep çok vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne varsa veren bir modeldir. Ancak kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi hiç sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın değerini biliyordur. Ama bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek emin değilim, önce bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, fark eder. Ona göre gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek çok şey vardır yaşamda. O yüzden böyle bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız beyhude olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Çünkü o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, sadece kendinin değil hayatın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona göre yaşamak çok ciddi bir iştir, sevmek de öyle! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve emeğine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız çok önemli. Kendini güvende hissetmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin güvenini ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan ama bir o kadar da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her konuda konuşabilen, herkesle zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, eğlenceli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk çok önemlidir. Arkadaşça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir ancak. Kendi başına ayakta durmak temasını çok önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış hissetmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu çok sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir yandan işkolik bir yandan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu nasıl olur demeyin çünkü balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri hayatın gerçeklerinin farkında iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri hayatı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatsal ve artistik bir ruha sahip,  duyarlı biridir. Yardıma ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona özel zaman harcamayı ihmal etmeyin, ayrıca onu zaman zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT