1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hande Yener Muhabiri Neden Kovdu?

Hande Yener Muhabiri Neden Kovdu?

Hande Yener İzmir'deki defilede verdiği röportajda ezeli düşmanı Seren Serengil'in muhabirini görünce yaka paça kovdurdu. Hande Yenerin iddiasına göre muhabirin biletini Demet Akalın aldırmış.

Hande Yener Muhabiri Neden Kovdu?

Ünlü şarkıcı Hande Yener, İzmir’de gerçekleşen IF Wedding Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarında, bir firmanın defilesine konuk olarak kendisine özel tasarlanan abiye kıyafetle hayranlarının karşısına çıktı.

Defile sırasında verdiği röportajda Duymayan Kalmasın programının sunucusu Seren Serengil'in muhabirini gören Hande yener deliye döndü. Kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabiri korumalarına yaka paça dışarı attırdı. Hande Yener'in iddiasına göre muhabirin biletini de Demet Akalın aldırmış.

"Muhabirimin Hande Yener'in talimatıyla tartaklanmasını kabul etmiyorum."

Cengiz Semercioğlu; ‘ Hande Yener’in iddiasına göre ekibimizin uçak biletlerini Demet Akalın aldırmış. Ben bir gazeteciyim benim muhabirimin Hande Yener’in talimatıyla tartaklanmasını kabul etmiyorum’ ifadelerini kullandı.

"Benim için Hande Yener'in bir haber değeri yok."

Seren Serengil; ‘Benim için Hande Yener’in bir haber değeri yok. Star’ı ve bizim programı temsil eden bir muhabirin röportajı sabote ettiğinin düşünülmesi ve böyle bir iftiranın atılması bana yanlış geliyor önemli olan o çocuğun oradan yaka paça atılması’ açıklamalarında bulundu.

"Ben Hande'yi yok sayıyorum."

Telefonla canlı yayına bağlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın yaşanan olaylar hakkında şu açıklamalarda bulundu :

‘Ben ne kimseye bilet aldım ne başka bir şey, uçakta karşılaştım muhabir Selçuk ile biraz konuştuk sonra ben uyuya kaldım. Ben Hande Yener’in adını bile anmıyorum. Ben böyle bir çirkinliğin içinde yer almak istemiyorum onun bir hayal dünyası var adımı da artık anmasın. Ben onun için üzülüyorum herkes kendi işine gücüne baksın. Böyle bir iftira olabilir mi. Ben Handeyi yok sayıyorum. Benim kimseyle derdim yok ben neden Şelçuk’a bilet alayım niye durduk yere muhabir çağırayım ben hiç o toplara girmeyeceğim.. ben artık eski Demet Akalın değilim.’

HABERE YORUM KAT