1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hayko Cepkin Aleyna Tilki İçin Neler Söyledi

Hayko Cepkin Aleyna Tilki İçin Neler Söyledi

Türkiye'nin en güçlü Rock şarkıcılarından bir kuşkusuz Hayko Cepkin'dir. Altın Kelebek ödül töreninde sahne alan Aleyna Tilki'nin göstermiş olduğu performansa Hayko Cepkin'den ağır eleştiri geldi. Hayko, Aleyna için neler söyledi peki?

Hayko Cepkin Aleyna Tilki İçin Neler Söyledi

ALEYNA TİLKİ'YE AĞIR ELEŞTİRİ

Hayko Cepkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Aleyna Tilki'nin Altın Kelebek performasını çok ağır eleştirdi. Hayko Cepkin açıklamasında şunları söyledi:

'Dayanılır gibi değil lan, şimdiden ses çatlamış. Eğitim şart!'

Hayko Cepkin Aleyna Tilki İçin Neler Söyledi

Hayko Cepkin'den Aleyna Tilki eleştirisi
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. 17 yaşındaki Aleyna Tilki, 44. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde, 'En iyi çıkış' kategorisinde ödül aldı.

Aleyna Tilki ödülünü almadan önce canlı performans sergiledi. 17 yaşındaki şarkıcı İngilizce bir şarkıyla başlayıp daha sonra 'Allı Turnam' şarkısı söyledi. Sahne kareografisinde adının geçtiği haberlere de yer verilen Aleyna Tilki, performansını 'Sen olsan bari' şarkısıyla sonlandırdı.

ALEYNA TİLKİ'NİN PERFORMANSI ALKIŞ ALMIŞTI

Aleyna Tilki performansının ardından ödülünü Haluk Levent'ten almış ve 'Çok mutluyum. Bu ödül benim vitrinimde duracak. Emrah Karaduman'a, Ozan abiye, Ersoy abiye çok teşekkür ediyorum.' demişti.

HABERE YORUM KAT

4 Yorum