1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Bakan Albayrak'tan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketine ilişkin açıklama

Bakan Albayrak'tan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketine ilişkin açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabında Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Albayrak paylaşımında "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi ile istihdamı korumak, reel sektörümüzü ve esnafımızı desteklemek için gerekli adımları devreye alıyoruz." ifadesini kullandı.

Bakan Albayrak'tan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketine ilişkin açıklama

Bakan Albayrak yeni tip koronavirüsün yayılmasına karşı alınan ekonomik tedbirler hakkında Twitter hesabında paylaşımda bulundu.

Bakan Albayrak, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketine ilişkin yaptığı paylaşımda "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi ile istihdamı korumak, reel sektörümüzü ve esnafımızı desteklemek için gerekli adımları devreye alıyoruz. 100 milyar TL'lik mali desteğin yanında piyasaların likidite ve finansman endişesini de büyük oranda rahatlatıyoruz." ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak'tan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketine ilişkin açıklama

Albayrak, bir diğer paylaşımında "Vatandaşlarımızın tamamına dokunan bu paket dinamik bir pakettir. Zamanla ihtiyaç duyulan alanlarda yeni paketler, yeni adımlar da devreye girebilecektir. İnşallah süreci en doğru şekilde yönetip ekonomik açıdan süreçten en avantajlı çıkan ülkeler arasında yer alacağız." ifadelerini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT