1. HABERLER

  2. BİLİM TEKNOLOJİ

  3. Huawei, 800.000 tane maske bağışında bulundu!

Huawei, 800.000 tane maske bağışında bulundu!

Dünyayı saran koronavirüs salgınına yönelik gerekli yardımlarını esirgemeyen teknoloji markası Huawei, virüsten etkilenen ülkelere yardım ediyor. Bu anlamda 800 bin maske bağışında bulundu bile.

Huawei, 800.000 tane maske bağışında bulundu!

Teknoloji devlerinden Huawei, salgına maruz kalan ülkeler için maske yardımında bulundu.

ABD Hükümeti Huawei’ye bir yasak uyguladığından beri Huawei, bulundukları ülkelerin kalbini kazanmak için mümkün olan her fırsatı kullanıyor.

Koronavirüsü dünyaya yayılmaya devam ediyor, Huawei, son birkaç hafta boyunca ağır etkilenen bölgelere maske gibi gerekli yardımları bağış edilmiştir. Bu sefer Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, Hollanda’ya toplam 800.000 FFP2 maskesi bağışladı.

KÜRESEL SALGIN ORTASINDA HER DAİM YARDIMDA

200.000 maskenin ilk partisi 22 Mart Pazar günü ülkeye hava yoluyla ulaştı. Maskeler farklı şirketler tarafından bağışlanan (sayılarda milyonun üzerinde) onlar hastaneler, evde bakım kuruluşları, bakım evleri, ruh sağlığı ve ruh sağlığı kurumlarında, engellilik bakım örgütleri ve diğer bakım kuruluşlarına temin edilmektedir yerden tek bir yerde dahil ediliyor gereksinimler.

Huawei, küresel salgının ortasında, özellikle mobil ağlar kurmak ve telefon satmak konusunda uzun bir ortaklık geçmişine sahip oldukları Avrupa ülkelerine mümkün olduğunca yardım göndermekle meşguldü.

huawei-800-000-adet-maske-bagisladi-2.jpg

HABERE YORUM KAT