1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İğrenç olay! Eşinin banyoya saat görünümlü gizli kamera koyduğunu fark etti

İğrenç olay! Eşinin banyoya saat görünümlü gizli kamera koyduğunu fark etti

Olay Bolu'da meydana geldi. 7 ay önce evlendiği eşinin banyoya saat görünümlü gizli kamera koyup izlendiğini iddia eden G.İ. (23), savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Bolu'da meydana gelen olay, pes dedirtti. 23 yaşındaki G.İ. adlı kadın, 7 ay önce evlendiği eşinin banyoya dijital saat yerleştirmesinden şüphelendi.

G.İ., adlı kadın sözleşmeli er olarak görev yapan eşi A.K.İ.'ye saatin neden banyoda olduğu sorusunu yöneltti. A.K.İ. de eşine saate dokunmamasını kendisi için çok özel ve değerli olduğunu belirtti.

EVE KADIN MİSAFİRLER GELİNCE SAATİN FİŞİNİ PRİZE TAKIYORDU

G.İ., eşinin eve kadın misafirler ve akrabalar geldiğinde saatin fişini prize taktığını fark etti. Saati bir tanıdığına inceleten G.İ. dijital saatin aslında gizli kamera olduğunu fark etti. Bunun üzerine genç kadın durumu eşine söyleyince iddiasına göre darp edildi.

"CEP TELEFONUNDA ANNEMİN GÖRÜNTÜSÜNÜ GÖRDÜM"
G.İ., savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu, ayrıca eşine boşanma davası açtı. G.İ.'nin savcılığa verdiği ifadesinde şu ifadeler yer aldı:

"Kocam sözleşmeli erbaştı. 7 ayda İstanbul’daki görev sözleşmesi bitti ve Bolu’ya geri döndük. Bu 2 ay içerisinde kocam farklılaştı. Bir gün banyoda saat görünümlü bir cihaz gördüm ve kendisine bunun ne olduğunu sorduğumda çok değerli bir saat olduğunu kesinlikle dokunmam gerektiğini söyledi. Fakat bu saat görünümlü cihaz her nedense annem ve kadın akrabalarım geldiğinde banyodaki prize takılırdı. Neden buraya taktığını sorduğumda da diğer prizleri şarj yapmadığını sadece banyodaki prizin çalıştığını söyleyerek beni ikna etti. Kafam takılmıştı, yine kadın akrabalarım ve annem geldiğinde o saat görünümlü cihaz banyoya takıldı. Fırsat bulup hemen cep telefonuna baktım ve annemin görüntüsünü gördüm. Sonradan öğrenim ki o saat görünümlü cihaz gizli kameraymış. O görüntüleri hemen kendi cep telefonuma aktardım. Bununla da kalmadı bana şiddet uygulayarak dövdü, saatlerce odaya kapattı. Benimle evliyken iki kadınla da cep telefonundan aşk yaşadığını tespit ettim. Bunu da inkar etmedi. İki aile bir araya gelerek her şeyi bir bir anlattık. Kendisinden davacı ve şikayetçiyim."

İğrenç olay! Banyoya saat görünümlü gizli kamera koymuş

"ZORLA CİNSEL İÇERİKLİ FİLMLER İZLETTİ"

Genç kadın ifadesinde ayrıca, kocasının cep telefonundan kendisine zorla cinsel içerikli filmler izlettirdiğini de söyledi. Genç kadının annesi M.B. ve babası A.B. de damatlarından şikayetçi oldu.

ŞAHIS KENDİSİNİ KOMİSER OLARAK TANITIP, GİZLİ KAMERAYA ALMAYA DA ÇALIŞMIŞ

Ayrıca A.K.İ.'nin 2014 yılında Gölyüzü Mahallesi'nde bulunan bir elektronik mağazasına gidip, kendisi komiser olarak tanıtarak gizli kamera almaya çalıştığı da ortaya çıktı. Bu olayda da işyeri sahibi durumu polise bildirdiği ve A.K.İ. hakkında 'kamu görevinin usulsüz olarak üstlenilmesi suçu'ndan işlem yapıldığı öğrenildi.

G.İ. ile annesi M.B. ve babası A.B.'nin şikayetlerinin ardından, A.K.İ. hakkında 'cinsel taciz', 'özel hayatın gizliliği ihlal', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma', 'kişisel verilerin kaydedilmesi', 'müstehcenlik', 'kötü muamele', 'hakaret' ve 'kasten yaralama' suçlarından soruşturma başlatıldı. Olayın savcılık aşamasında olduğu, henüz bir gözaltı işleminin uygulanmadığı belirtildi.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT