1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İş arkadaşının saldırısına uğrayan genç kadın görüntüleri sosyal medyadan paylaştı

İş arkadaşının saldırısına uğrayan genç kadın görüntüleri sosyal medyadan paylaştı

Olay, Beylikdüzü’ndeki bir markette meydana geldi. Market çalışanı, kadın iş arkadaşının boğazını sıkıp yere attı, sonrasında ise tekmeleyerek darp etti. Market çalışanının, iş arkadaşını darp ettiği o anlar ise anbean iş yeri kamerasına yansıdı.

Olay Beylikdüzü'ndeki bir markette meydana geldi. Çalışma arkadaşı tarafından saldırıya uğrayan kadın o anları sosyal medyadan paylaştı. Genç kadın, saldırganın serbest kaldıktan sonra tehditlerinin devam ettiğini de söyledi.

VATANDAŞLAR YARDIMA KOŞMAK YERİNE KAÇMAYI TERCİH ETTİ!

Azime T.’nin görüntülerini paylaştığı olay 30 Temmuz’da öğlen saatlerinde bir markette meydana geldi. Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Azime T., ÿerkek çalışma arkadaşının saldırısına uğradı. Azime T.’yi darp eden kişi daha sonra boynundan tutarak yere düşürdü. Saldırganın yerdeki Azime T.’ye tekme attığı da görüntülere yansıyor. Saldırı kameranın görmediği açıda devam ediyor.

Yaşadıklarını sosyal medyada paylaşan Azime T., marketteki vatandaşların yardımına koşmak yerine kaçmayı tercih ettiğini belirtti.

Olayın polise aktarılmasından sonra saldırgan gözaltına alınarak tutuklandı. Azime T. saldırganın daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığını ifade etti. Serbest kalan saldırganın tehditlerinin sürdüğünü kaydeden Azime T. sosyal medya aracılığıyla sesini duyurmaya çalıştı.

HABERE YORUM KAT