1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İstanbul'da iğrenç olay! Karısının mahrem fotoğraflarını ifşalayan kocaya 7 yıl hapis

İstanbul'da iğrenç olay! Karısının mahrem fotoğraflarını ifşalayan kocaya 7 yıl hapis

İstanbul'da boşanma aşamasında olduğu karısının özel fotoğraflarını sosyal medya üzerinde akraba ve tanıdıklarına yollayan ifşacı kocanın savcılık tarafından 7 yıl hapsi istendi. Kocasına biber gazı sıkan mağdur kadına ise basit yaralama suçundan 3 yıl hapis cezası verilmesi için iddianame düzenlendi.

İstanbul'da iğrenç olay! Karısının mahrem fotoğraflarını ifşalayan kocaya 7 yıl hapis

İstanbul'da yaşanan skandal olayda, ayrılmak istediği eşi tarafından internet üzerinden sahte hesap açılarak uygunsuz fotoğrafları paylaşılan K.U isimli kadın, kocası S.Ç hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak'ın haberine göre; olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Savcılık, yürütülen soruşturma kapsamında mağdur kadının ifadesine başvurdu. K.U., alınan ifadesinde, S.Ç.'nin 4 yıllık resmi nikahlı eşi olmasına rağmen kendisi ile en fazla iki hafta kadar birlikte olduklarını, anlaşamamaları nedeniyle 4 yıldır ayrı yaşayıp boşanma aşamasında olduklarını, davalarının devam ettiğini anlattı.

İstanbul'da iğrenç olay! Karısının mahrem fotoğraflarını ifşalayan kocaya 7 yıl hapis

''OH... İYİ YAPMIŞIM!''

K.U. ifadesinde öfkeli eşinin sosyal medyada kendi adına sahte hesaplar açarak uygunsuz fotoğraflarını paylaştığını, S.Ç.'nin eşi ve diğer tanıdık akrabalarına bu tip fotoğraflarını gönderdiğini belirtti. Yaşanan olay üzerine S.Ç.'nin ailesi ile birlikte yaşamış olduğu evin kapısına gittiğini belirten genç kadın, S.Ç.'ye neden böyle yaptığını sorduğunda "Oh iyi yapmışım, senin gibi o..puya az bile" dediğini ifade etti. Tartışmanın büyümesi üzerine öfkeli koca, eşinin kollarından tutarak kafasına vurmaya başladı. K.U. ise yanında bulundurduğu biber gazını kocasına sıktı. S.Ç., emniyette verdiği ifadesinde ise K.U.'nun erkek arkadaşıyla çekinmiş bir videosunu ailesine sosyal medya üzerinden atarak "Kızınız beni aldatıyor" diyerek gönderdiğini, bunun üzerine eşinin kendisine "Bugün seninle yatmam için bana bir neden söyle" şeklinde mesaj attığını söyledi.

zxczxc.jpg

ÇİFTE PEŞ PEŞE HAPİS CEZASI

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda birbirinden şikâyetçi çiftler hakkında iddianame düzenledi. K.U.'nun "basit yaralama" ve "tehdit" suçlarından 3 yıl, S.Ç.'nin "silahtan sayılan vasıta ile basit yaralama", "özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" ve "hakaret" suçlarından 7 yıla kadar hapsi isteniyor. Çift ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.

uykuy.jpg

Gülistan Başköy
Gündem Editörü

HABERE YORUM KAT