1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile ilgili ilk kez konuştu!

Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile ilgili ilk kez konuştu!

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri bir dönem güzel oyuncu Aslı Enver ile anılmış ancak hakkında çıkan iddialar ve sosyal medya ifşa edilen mesajları ilişkiyi başlamadan bitirmişti. Tunçeri güzel oyuncu ile ilgili ilk defa bu kadar samimi konuştu.

Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile ilgili ilk kez konuştu!

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri geçtiğimiz gün bir röportajında samimi açıklamalarda bulundu. Tunçeri, bir dönem Aslı Enver ile adının anılmasının ardından linç edilmiş ve sosyal medya hesaplarındaki başka kadınlarla olan konuşmaları ifşa edilmişti.

İşte Kerem Tunçeri'nin Aslı Enver ile ilgili samimi itirafları...

"MUTLU BİR İLİŞKİNİN ARİFESİNDEYKEN BUNU YAŞADIM"

-Yakın zamanda çok talihsiz bir olay yaşadınız. Sosyal medyada ifşa edilen özel mesajlarınızdan bahsediyorum. Ne hissettiniz? Neden bu sizin başınıza geldi?

"Aslına bakarsanız çok şaşırmadım. Son aylarda sosyal medya üzerinden benden başka isimlere de bu oyunlar kuruldu. Mutlu bir ilişkinin arifesinde olmam dolayısıyla, hazır gündem de oldukça boşken hakkımda bu ifşalar yapıldı. Bazı insanlar mutluluğu kimseye yakıştıramıyor ve buralarda ünlü olmak için fırsatlar yaratıyor."

Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile ilgili ilk kez konuştu!

"BANA AİT OLAN MESAJLARDA TOPLUM AHLAKINA AYKIRI HİÇBİR SÖYLEMİM YOK" 

-O mesajları gerçekten attınız mı?

"O mesajlardan bazıları benim eski mesajlaşmalarım. Aylar öncesine, hatta bir yıl öncesine ait mesajlar bile vardı. Ancak hiç benim olmayan mesajlar da Photoshop’landı. Bana ait olan mesajlarda, toplum ahlakına aykırı hiçbir söylemim yok. Bekar bir erkek olarak flört etmiş olabilirim ama bunların yayınlanması benim kişisel haklarıma saldırı ve kanuni olarak bir suç! Ben de bu konuda tüm yasal haklarımın peşindeyim."

Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile ilgili ilk kez konuştu!

 

"BUNU YAPANLARLA MUTLAKA HUKUK ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ "

-Sosyal medyadaki tepkileri geçersek, onları hepimiz biliyoruz. Yakın çevrenizden nasıl tepkiler aldığınızı merak ediyorum?

"Her şeyden önce ben bir babayım ve kızıma karşı büyük bir mahçubiyet duydum. Babamı kaybedeli henüz iki ay olmuşken bu şekilde gündeme gelmek, hem beni hem de ailemi, özellikle de annemi çok üzdü. Diğer yandan, çok şükür karakterimi uzun yollar içinde doğru ifade etmiş olmalıyım ki insanlar kalplerindeki yerimi bana hatırlatarak tekrar normalleşmeme yardımcı oldu. Bunu yapanlarla mutlaka hukuk önünde hesaplaşacağız."

"ASLI HANIM’IN ADININ KARIŞTIRILMASI BENİ EN ÇOK ÜZEN ŞEY OLDU"

-Aslı Enver ile ilişkiniz, gerçekten ortaya çıkan bu mesajlar sebebiyle mi bitti?

"Aslı Hanım ile arkadaşlarımız vesilesiyle daha önce tanıştırılmıştık ve evet, pandemi sürecinde iletişimdeydik. Her şeyden önce güzel bir arkadaşlığımız oluştu. Bunun duyulmasının hemen arkasından ciddi bir saldırıya maruz kaldım. Bu durumun içine Aslı Hanım’ın adının da dahil edilmesi beni en çok üzen şey oldu."

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT