1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Komşularını tek tek öldürdü! Kendini böyle savundu

Komşularını tek tek öldürdü! Kendini böyle savundu

Kütahya'da, aralarında husumet bulunan 2 komşusunu öldüren, diğer 2 komşusunu ise yaralayan 61 yaşındaki Azmi Ö.'nün polise ifade verdi. İfadesinde "Hızlı davranmasaydım o, eşimi ve beni öldürecekti" açıklamasında bulundu.

Komşularını tek tek öldürdü! Kendini böyle savundu

Kütahya'da Lala Hüseyin Paşa Mahallesi Çinili Çeşme Sokak'ta dün akşam saatlerinde, aralarında husumet bulunan komşularından 41 yaşındaki Hatice Çetin ile 37 yaşındaki Hasan Çetin'i tüfekle vurarak öldüren, Hasret Gezgin ve İsmail Çetin'i ise yaralayan 61 yaşındaki Azmi Ö., polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.


 HIZLI DAVRANMASAYDIM, BENİ VE EŞİMİ ÖLDÜRECEKTİ

Adliyeye götürülürken çelik yelek giydirildiği gözlenen Ö.'nün polise verdiği ifadesinde, "Olaydan önce park meselesinden tartıştık. Olay günü evimin bodrum katında odun kırıyordum, komşularım araçlarını park etmeye çalışırken, evimin duvarına ve park halinde duran 2 aracıma çarptılar. Dışarı çıktım tartışmaya başladık. Olay kavgaya dönüşünce eşimin darbedildiğini, Hasan'ın da araçtan tüfek almaya çalıştığını gördüm. Ben de aracımın bagajından tüfek alıp ateş ettim. Hızlı davranmasaydım o, eşimi ve beni öldürecekti" dediği öğrenildi. 

Kaynak: Ajanslar

HABERE YORUM KAT