1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Kontra programı sonrası gazetecilere saldırı girişimi!

Kontra programı sonrası gazetecilere saldırı girişimi!

Haber Global'de yayımlanan Kontra programı sunucusu Onur Tuğrul ile yorumcular Candaş Tolga Işık, Serdar Ali Çelikler ve  Uğur Karakullukçu, kendilerini ultrAslan grubu üyesi olarak tanıtan 3 kişinin saldırı girişimine uğradı.

Kontra programı sonrası gazetecilere saldırı girişimi!

Haber Global ekranlarında futbol gündeminin yorumlandığı Onur Tuğrul'un sunduğu Candaş Tolga Işık, Serdar Ali Çelikler ve  Uğur Karakullukçu'nun yorumlarıyla ekrana gelen Kontra programının sona ermesinin ardından tatsız bir olay yaşandı.

ULTRASLAN GRUBUNDAN OLDUKLARINI SÖYLEDİLER

Gazeteciler, program sonrası ultrAslan'dan olduğunu söyleyen 3 kişinin saldırı girişimine uğradı.

POLİS ÇAĞRILDI, ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Bunun üzerine olay yerine polis çağrıldı. Gazeteciler şahıslardan şikayetçi oldular ve polis eşliğinde evlerine ulaştılar.

KARAKULLUKÇU: ÜÇ KİŞİNİN SALDIRI GİRİŞİMİNE UĞRADIK

Uğur Karakullukçu, olaya ilişkin olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşımda," Kontra çıkışı ultrAslan grubundan olduğunu söyleyen üç kişinin saldırı girişimine uğradık. Polis çağrıldı, şikayetçi olacağız.  Ekip olarak ifademizi verip şikayetçi olduk, polis eşliğinde de evime ulaştım. Başta yardımcı olan polis ve kurumun güvenlik görevlileri olmak üzere şahıslardan şikayetçi olan kurumum Haber Global'e, ekip arkadaşlarıma ve desteğini hissettiren hepinize teşekkürler." ifadelerini kullandı.

 

 

CANDAŞ TOLGA: SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HEDEF GÖSTERİLİYORDUK

Candaş Tolga Işık ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda," 2 haftadır sosyal medya üzerinden hedef gösteriliyorduk. Ve bugün program biteli 2 saat olduktan sonra -polis eşliğinde- evlerimize gidiyoruz... Yıl 2021, buyrun size Türkiye'deki futbol iklimi! Bu arada İstanbul Polisi'ne çok teşekkür ederiz" diye yazdı.

ONUR TUĞRUL: BASINA SALDIRI KABUL EDİLEMEZ

Program sunucusu Onur Tuğrul ise olaya ilişkin şunları kaydetti:

"Basına saldırı kabul edilemez. Basın özgürdür, susturulamaz! Haber Global olarak konunun takipçisiyiz.  Güvenlik güçlerimiz, polisimiz hemen olaya müdahale etti, sağ olsunlar."
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT