1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak bu sefer de camiye ayakkabılarıyla girdi

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak bu sefer de camiye ayakkabılarıyla girdi

Öğretmenler Günü'nde bir muhabiri "öğretmen gibi otur” sözleriyle azarlayan Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak yeni bir skandalla gündeme geldi. Şems-i Tebrizi Türbesi'ni ziyaret eden Konya Valisi oraya ayakkabılarını çıkarmadan sadece galoş giyerek girince eleştiri oklarının hedefi oldu.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak bu sefer de camiye ayakkabılarıyla girdi

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak yeni bir skandalla gündemde. 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlenen etkinliklerde kendisi konuşma yaptığı sırada öğretmen sandığı bir muhabiri bacak bacak üzerine attığı için, “Birader sen öğretmen misin, öğretmen gibi otur” sözleriyle azarlayan Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, yine gündem oldu.

ŞEMS-İ TEBRİZİ TÜRBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Cüneyit Orhan Toprak, 7-17 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan Hz. Mevlana’nın 746. Vuslat Yıl dönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında Şems-i Tebrizi Türbesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette Çevre Bakanı Murat Kurum ile Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile birlikte çok sayıda bürokrat da yer aldı. Etkinlikler çerçevesinde restorasyonu tamamlanan Şems-i Tebrizi Cami ve Türbesi’nin de açılışı yapıldı.

GALOŞ GİYDİ

Açılışın ardından iki bakan ve protokol heyeti ayakkabılarını çıkarıp camiye girerek dua etti. Vali Çakır’ın ise ayakkabılarını çıkarmak yerine galoş giymeyi tercih etmesi ise dikkat çekti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT