1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi'nde skandal! Yoğun bakımda köpüklü parti yaptılar

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi'nde skandal! Yoğun bakımda köpüklü parti yaptılar

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi'nden skandal görüntüler geldi. Daha önce cinsel ilişki haberleriyle gündeme gelen hastane bu kez de acil serviste çekilen köpük partisi görüntüleriyle büyük tepki çekti. O anlar sosyal medyada büyü yankı uyandırdı.

Olaylı Alaşehir Devlet Hastanesi yeni bir skandala daha imza attı. Manisa'nın olaylı hastanesi bu seferde acil serviste köpük partisi yaptıkları görüntüler ile  büyük tepki çekti. 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, görüntüler ile ilgili soruşturma açıldığını belirttiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili Varan-1, Varan-2, Varan-3 adlı videolar hakkında 06 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır. İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi'nde skandal! Yoğun bakımda köpüklü parti yaptılar

CİNSEL İLİŞKİ SKANDALI

Söz konusu hastanenin bazı personelleri, geçtiğimiz günlerde cinsel ilişki skandalı iddialarıyla gündeme gelmişti. Bir çalışanın cinsel ilişki itirafları yaptığı iddia edilen olayda yetkili makamlardan herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum