1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. MasterChef Furkan Yalçın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

MasterChef Furkan Yalçın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Televizyon dünyasının sevilen programı MasterChef ilgiyle takip ediliyor. Final turuna kalacak olan yarışmacılar belli oldu. Furkan Yalçın, final turuna kalmayı başaran yarışmacılar arasında bulunuyor. MasterChef yarışmacısı Furkan Yalçın hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

MasterChef Furkan Yalçın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

MasterChef'in sevilen yarışmacılarından Furkan Yalçın finale kalan isimler arasında yerini aldı. Finalist yarışmacı hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

MASTERCHEF FURKAN YALÇIN KİMDİR?

MasterChef 2020 seçmelerine katılan Furkan Yalçın 20 yaşında. Pastacılık yapan Yalçın, 6 senedir bu mesleği yaptığını aktardı ve okulda bu konuda eğitimi aldığını belirtti

2019 elemelerine katılan ve başarısız olan MasterChef Furkan bu yıl final turuna kalmayı başardı. Mehmet Şef ve Somer Şef ilk turda evet oyu verdiler. 

MasterChef Furkan Yalçın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

MASTERCHEF'TE FİNALE KALAN İSİMLER

23 Temmuz Perşembe günü MasterChef 2020'de yarışmacılar sufle, 4 peynirli niyokki, pastırmalı humus, asma yaprağında barbun ile yarıştı. üçlü düelloların sonunda Selin Aydın, Barbaros Yoloğlu, Serhat Doğramacı, Walison Fonseca şeflerden geçer not alarak bir üst tura çıktı.

24 Temmuz Cuma günü yarışmacılar Fransız soğan çorbası, baklava hamurunda levrek, Steak tartar, fish and cips ile yarıştı. Celal Sarıgül, Sedat Tuncer, Ayyüce Kamit, Berker Başmanav düelloları kazanıp final turuna adını yazdırdı.

MasterChef Furkan Yalçın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

25 Temmuz Cumartesi akşamı ise ekrana gelen MasterChef 2020 dokuzuncu bölümde adaylar Tikka masala, Ceviche, islim kebabı, künefe, poşe yumurta ile jüri üyelerinin karşısına çıktı. Sefa Okyay Kılıç, Gülşah Suna, Arem Yüce, Furkan Yalçın üçlü düelloları kazanarak finale kalan isimler arasında yer aldılar. 

MasterChef Türkiye 2020’nin 26 Temmuz tarihinde yayınlanan 10. bölümünde üçlü düellolar devam etti. İlk grupta Fransız tostu ile yarışan Esra Tokelli, en iyi tabağı hazırlayarak düelloyu kazandı ve final turuna çıkmaya hak kazandı. İkinci grupta daha önce Yemekteyiz’de mücadele eden Kayhan Özekin, final turuna çıkmayı başaran isim oldu. Üçüncü grupta ızgara köfte ve piyaz ile yarışan Özgül Coşar, üçlü düelloyu kazanarak final turuna çıktı. Günün son grubunda yer alan Berk İlter, dana pikata yanında enginar püresi ve krem kapari sosu en beğenilen isim oldu ve finale kalmaya hak kazandı.

MasterChef Furkan Yalçın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Kübra Kaçmaz
Gece Editörü
HABERE YORUM KAT