1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Megan Fox, hakkındaki aşk iddialarının doğruladı

Megan Fox, hakkındaki aşk iddialarının doğruladı

Geçen ay oyuncu ve üç çocuğunun babası olan eşi Brian Austin Green'den ayrılan ünlü oyuncu Megan Fox, rapçi Machine Gun Kelly ile yaşadığı aşk iddialarını paylaştığı fotoğrafla doğruladı.

Megan Fox, hakkındaki aşk iddialarının doğruladı

Ünlü oyuncu Megan Fox, meslektaşı  ve üç çocuğunun babası olan Brian Austin Green ile olan 10 yıllık evlililğini geçtiğimiz ay bitirdiğini duyurmuştu. Vakit kaybeden yeni bir aşka yelken açan 34 yaşındaki güzel, ünlü rapçi Machine Gun Kelly ile aralarında bir ilişki olduğu iddialarını doğruladı.

Megan Fox, hakkındaki aşk iddialarının doğruladı

"GÜZEL ÇOCUK, KALBİM SENİN"

Instagram hesabı üzerinden Kelly ile birlikte ayna karşısında çekildiği fotoğrafı paylaşan Fox, gönderisinin altına 'Güzel çocuk, kalbim senin.' notunu iliştirdi. Kelly'e ait "Bloody Valentine" adlı şarkının klibinde ünlü rapçi, Megan Fox ile birlikte rol almıştı. Bunun üzerine çiftin bir senedir birlikte oldukları iddia edilmiş, Fox'un eşi Brian Austin Green, karısının klip çekiminden döndükten sonra çok değiştiğini ve evliliklerinde bir şeylerin ters gittiğini anladığını söylemişti.

Megan Fox, hakkındaki aşk iddialarının doğruladı

"KLİP ÇEKİMİNDEN SONRA GARİP DAVRANMAYA BAŞLADI"

10 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı alan ünlü çiftin ayrılık haberi üzerine açıklamalarda bulunan Green, "Megan 2019'daki Cadılar Bayramı döneminde film çekimindeydi. 5 hafta sonra döndüğünde, garip davranmaya başladı. Evlilik içindeki yakınlığı yeniden kuramadık. Devam eden üç hafta boyunca aramızdaki bağın koptuğunu hissettim. Üç hafta bekledikten sonra ona mesaj attım; 'Evliliğimiz için endişelenmem gerekiyor mu?' diye. 'Sonra konuşuruz' yanıtını verdi. Bu iyi bir haber değildi. Daha sonra bana film çekimi için evden ayrı olduğu süreçte kendisini daha iyi hissettiğini söyledi. Üzüldüm. Sette Colsen (Machine Gun Kelly) diye bir adamla tanışmıştı. Arkadaştılar ve çok iyi bir adam olduğunu söylüyordu." ifadelerni kullanmıştı.

10 yıllık evlilikleri süresince bir kez daha boşanmayı düşünen çift, Fox'un hamile olduğunu öğrenince bu karardan vazgeçmişti. 

HABERE YORUM KAT