1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama

Kaçış sendromu hastası olan Mehmet Ali Erbil sağlık problemlerinden dolayı hastaneye kaldırılmıştı. Üst üste iki kez hastaneye kaldırılan Erbil ameliyat olacak iddialarına yalanlama geldi

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama

İki beyin damarı tıkalı olan Erbil'in dün ameliyat olacağı iddia edildi. Konu hakkında açıklama yapan doktoru ise Erbil'in ameliyat olmayacağını ancak toplardamarında iki noktada pıhtı olduğunu söyledi.

"AĞRI VE PIHTISINI ÖNLEYEN TEDAVİ SÜRECİNDEYİZ"

İki beyin damarında tıkanıklık olduğu tespit edilen ünlü şovmenin omuriliğinden sıvı alınacağı için ameliyat masasına yatacağı öne sürüldü. Sanatçının tedavisini yürüten Dr. Jan Klod Kayuka ise iddianın asılsız olduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı: "Mehmet Ali Bey'in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da aşırı baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün önce de kaçış sendromu hastalığıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen."

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, taburcu olduktan kısa bir süre sonra yeniden hastaneye kaldırıldı. Beyin damarları tıkanan Erbil'in dün ameliyat olacağı ve omuriliğinden sıvı alınacağı söylenmişti.

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama

HABERE YORUM KAT