1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Melih Erdem'in uygunsuz görüntüleri! Takipçilerinden özür diledi

Melih Erdem'in uygunsuz görüntüleri! Takipçilerinden özür diledi

Evlilik programıyla adını duyuran damat adayı Melih Erdem'in sosyal medyada uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı. Melih Erdem dost kazığı yediğini belirterek özür diledi.

Melih Erdem'in uygunsuz görüntüleri! Takipçilerinden özür diledi

 Evlilik programıyla adını duyuran ve sonrasında sosyal medyada yüksek bir takipçi kitlesine ulaşan damat adayı Melih Erdem'in uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı. Melih Erdem, sosyal medyada kısa sürede yayılan videosu hakkında açıklamada bulundu.

"15 YILLIK ARKADAŞIM HAİNCE YAPMIŞ"

Melih Erdem Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Öncelikle bu son yaşanan ifşa olayı ile ilgili utancımın hat safhada olduğunu bilmenizi isterim. 15 yıllık çocukluk arkadaşımın haince yapmış olduğu davranıştan dolayı sizlere mahcup bir şekilde bu açıklamayı yapıyorum. Beni uzun zamandır tanıyanlar bilir, kimsenin namusuna ve kimsenin eşine dostuna bir yanlışımı görmemiştir.

"HEPİNİZDE ÖZÜR DİLİYORUM"

Bana olan sevginizi ve saygınızı zedeleyen bu rezilce hareketten dolayı hepinizden özür diliyorum ve bir daha asla ama asla böyle bir olaylar karşılaşmayacağınıza dair söz veriyorum. Ve size ufak bir tavsiye veriyorum, bu devirde kimseye dost kelimesini kullanmayın."

Melih Erdem'in uygunsuz görüntüleri! Takipçilerinden özür diledi

MELİH ERDEM KİMDİR?

Zuhal Topal’ın Evleneceksen Gel adlı programında yarışmacı olan Melih Erdem, 1995 yılında doğmuştur ve 2019 itibariyle 24 yaşındadır. Melih Erdem ile alakalı çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

HABERE YORUM KAT