1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. MHP Lideri Bahçeli'den Aksaray'dan önemli açıklamalar

MHP Lideri Bahçeli'den Aksaray'dan önemli açıklamalar

Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimleri kapsamında düzenlendiği mitinglere Aksaray'da devam etti. Aksaray'ın Cumhur İttifakı'na destek vermesinin önemine değinen Bahçeli, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun kendilerine milletçilik dersi vermemesi gerektiğini, Kılıçdaroğlu'nun farklı merkezlerin kontrolünde olduğunu söyledi

MHP Lideri Bahçeli'den Aksaray'dan önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimleri kapsamında düzenlendiği mitinglere Aksaray'da devam etti. Aksaray'ın Cumhur İttifakı'na destek vermesinin önemine değinen Bahçeli, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun kendilerine milletçilik dersi vermemesi gerektiğini, Kılıçdaroğlu'nun farklı merkezlerin kontrolünde olduğunu söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimleri kapsamında düzenlendiği mitinglere Aksaray'da devam etti.

Aksaray'ın Cumhur İttifakı'na destek vermesinin önemine değinen Bahçeli, "Bugün 14 Mart Tıp Bayramı. Tüm sağlık çalışanlarının bu gününü kutluyorum" dedi.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Konuyu patlıcana taşıyanlar meymenetsizlerdir. Bekayı patlıcanla mukayese etmek izansızlık değil mi? Patlıcan, domates yazın bollaşır. Dileriz ki herkes istediğini yesin, içsin. Kimsenin sofrasında gözümüz yok ama patlıcan pahalıysa bu dünyanın sonu değildir.

BEKA YOKSA BEREKET YOKTUR

Beka ucuzluğu, pahalılığı söz konusu olur mu? Beka yenir mi? Beka olmadan kundaktaki yavruların ömürlerinden gidecek günlerinden bahsedilebilir mi? Beka yoksa bereket yoktur.

Türk Milleti çok açık bir tehdit altındadır. Siyasi ve ekonomik imhamızı planlıyorlar. Yeni hükümet sistemini düşürmek isteyenler zayıflamamızı, çözülmemizi projelendiriyorlar.

Hainlere göz açtırmamak için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile duruş gösteriyoruz. Ezan ve bayrak düşmanlarına Cumhur İttifakı ile engel olmaya çalışıyoruz.

HABERE YORUM KAT